Page 1 of 1
grafika?
Posted: 08:23 19. Nov 2008
by Tretas
čus hele hra mi dělá toto (viz. obrazek). nevíte jestli je to na straně thalie nebo na me straně? mám novou grafickou kartu takže nejspíš u mě, mám tuhle: ATI radeon 3650 AGP
Re: grafika?
Posted: 09:23 19. Nov 2008
by kaz
V nastaveni si najdi vypnout/zapnout efekty vodni hladiny, ci tak neco a prepni si to, melo by to pak byt ok.
Re: grafika?
Posted: 14:28 19. Nov 2008
by Tretas
jo skusím ale to myslím nešlo
Re: grafika?
Posted: 14:39 19. Nov 2008
by Krata
Mě jednou kvůli vodě nechtělo pustit NWN do hry.. musel sem snížit detail
Re: grafika?
Posted: 14:52 19. Nov 2008
by Tretas
tak jo nakonec jsem to spravil v nastavení. myslel jsem si že když jsem si koupil novou kartu že můžu dát rozlišení na max

a jaksi to nevyšlo

Re: grafika?
Posted: 16:40 22. Nov 2008
by CizaD
Tohle je asi prokleti novych grafik od ATi ze trpytiva voda nefunguje jak by mela. Naposledy mi to šlapalo dobře na ATi 9200. Na ATi 1950 a 3200 to nefunguje. Jedine mozna majitele karet od NVIDIE nemaji problemy.