Page 1 of 1

Derava hlava

Posted: 11:41 19. Nov 2008
by kaz
Caute, mam takovej vetsi problem:(
Zapomnel jsem heslo ke svemu uctu na Thalii :oops: takze se uz neprihlasim na webu, i kdyz ted momentalne jsem tam porad prihlasenej, a zatim muzu hrat, i kdyz ve spravci hesel neni heslo ulozene(coz nevim jak je to mozne)
Ptam se proto, ze budu muset preinstalovat ten "skvely" system windows a pak uz se asi na Thalii nedostanu.
Proto bych chtel poprosit nekoho kompetentniho, aby me sem napsal, jestli jsem nahranej, nebo jestli se to da nejak napravit.
Diky

PS: Jakekoliv posmesky budou odmeneny bananem :evil:

Re: Derava hlava

Posted: 13:39 19. Nov 2008
by DenGrasse
bez jakýchkoli znalostí technikálií ukrytých v pozadí: ten samý případ, po reinstalaci woken jedu normálně dál...

Re: Derava hlava

Posted: 14:05 19. Nov 2008
by kaz
DenGrasse wrote:bez jakýchkoli znalostí technikálií ukrytých v pozadí: ten samý případ, po reinstalaci woken jedu normálně dál...

Fakt? V tom pripade neni co resit :) Takze zustavam klidny, dekuji.