Page 1 of 5
Ucet: Krata
Posted: 17:52 19. Nov 2008
by nomis_b
Krata je rodilej forovej spawner, kdo to ma po nem proboha cist? neznáte nekdo jeho adresu, že bychom mu poslali poštou BANÁN ?
Re: Ucet: Krata
Posted: 17:53 19. Nov 2008
by Krata
hlasuju pro: NE
EDIT: kdo hlasuje pro mě?

Re: Ucet: Krata
Posted: 17:54 19. Nov 2008
by Neithan1
*text byl zaskrkan* semnou muzes dycky pocitat... taky volim NE

Re: Ucet: Krata
Posted: 18:39 19. Nov 2008
by Neithan1
Re: Ucet: Krata
Posted: 20:18 19. Nov 2008
by Pajule
Kráta je hodnej

Re: Ucet: Krata
Posted: 20:30 19. Nov 2008
by Krata
IGOOOREEE!!
mimochodem kdo dává ano?! počkejte až budete chtít nějaký Q nebo nové věci

Re: Ucet: Krata
Posted: 20:49 19. Nov 2008
by Rejty
Ja dal za B).

Re: Ucet: Krata
Posted: 21:07 19. Nov 2008
by Kiri
zdrzuju se ve svuj vlastni prospech

Re: Ucet: Krata
Posted: 21:10 19. Nov 2008
by Aznar
hlasoval sem puvodne pouze pro ano, ale potom co diky kratove spamu doslo k pretizeni serveru, tak menim hlas na ANO, ale rychle

Re: Ucet: Krata
Posted: 21:16 19. Nov 2008
by Rejty
Za ty vypadky muze Krata!
Re: Ucet: Krata
Posted: 21:25 19. Nov 2008
by Kiri
Rejty wrote:Za ty vypadky muze Krata!
nechte ho chudaka, on za to nemuze...

Re: Ucet: Krata
Posted: 21:33 19. Nov 2008
by Pajule
Re: Ucet: Krata
Posted: 22:18 19. Nov 2008
by Tretas
Re: Ucet: Krata
Posted: 22:59 19. Nov 2008
by Krata
já za nic nemůžu.. jen hodné DM

Re: Ucet: Krata
Posted: 23:02 19. Nov 2008
by Kiri
Krata wrote:já za nic nemůžu.. jen hodné DM

tak hodne rikas, hmmm *promne bradu pri nepritomnem pohledu do zeme*