Page 1 of 5

Ucet: Krata

Posted: 17:52 19. Nov 2008
by nomis_b
Krata je rodilej forovej spawner, kdo to ma po nem proboha cist? neznáte nekdo jeho adresu, že bychom mu poslali poštou BANÁN ?

Re: Ucet: Krata

Posted: 17:53 19. Nov 2008
by Krata
hlasuju pro: NE

EDIT: kdo hlasuje pro mě? :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 17:54 19. Nov 2008
by Neithan1
*text byl zaskrkan* semnou muzes dycky pocitat... taky volim NE :|

Re: Ucet: Krata

Posted: 18:39 19. Nov 2008
by Neithan1
Nomis neviem co riesis ? :roll: falosne obvinovanie hracov zo spamu to je tvoje co..
Krata so svojimi dvomi prispevkami a uz ho chcu bananovat :roll: :shock: :wink: :roll: :? :shock:

Re: Ucet: Krata

Posted: 20:18 19. Nov 2008
by Pajule
Kráta je hodnej :twisted: :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 20:30 19. Nov 2008
by Krata
IGOOOREEE!!


mimochodem kdo dává ano?! počkejte až budete chtít nějaký Q nebo nové věci :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 20:49 19. Nov 2008
by Rejty
Ja dal za B). :wink:

Re: Ucet: Krata

Posted: 21:07 19. Nov 2008
by Kiri
zdrzuju se ve svuj vlastni prospech :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 21:10 19. Nov 2008
by Aznar
hlasoval sem puvodne pouze pro ano, ale potom co diky kratove spamu doslo k pretizeni serveru, tak menim hlas na ANO, ale rychle :evil:

Re: Ucet: Krata

Posted: 21:16 19. Nov 2008
by Rejty
Za ty vypadky muze Krata!

Re: Ucet: Krata

Posted: 21:25 19. Nov 2008
by Kiri
Rejty wrote:Za ty vypadky muze Krata!
nechte ho chudaka, on za to nemuze... :twisted:

Re: Ucet: Krata

Posted: 21:33 19. Nov 2008
by Pajule
možná kvůli Krátovi padl server , ale pořád je to jeden z nejlepších a nejaktivnějších DM :twisted: :roll: :D chudák malej a vy ho hendka kamenujete :D :twisted:

Re: Ucet: Krata

Posted: 22:18 19. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: jo nechte ho tak :!: dnes mi tak hezky pomohl a to se nabídl ještě sám, a to že spamuje celé forum, tak to dělá jen aby dohnal v počtu příspěvků nějakého WB(už si napamatuju jakého) :mrgreen:

Re: Ucet: Krata

Posted: 22:59 19. Nov 2008
by Krata
já za nic nemůžu.. jen hodné DM :)

Re: Ucet: Krata

Posted: 23:02 19. Nov 2008
by Kiri
Krata wrote:já za nic nemůžu.. jen hodné DM :)
tak hodne rikas, hmmm *promne bradu pri nepritomnem pohledu do zeme*