Page 1 of 1

Smrt pri vypadku

Posted: 22:02 19. Nov 2008
by Hacanus
Kdyz ted nedavno pred devatou vypadl server tak jsem byl v medvedich vrscich zivy a zdarvy a po pripojeni jsem se nasel v podsveti ted tam drepim muze mi nejake dobre DM pomoct? Prosiiim :D :D

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:03 19. Nov 2008
by Rejty
Ne, dobre ti tak! :twisted:

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:05 19. Nov 2008
by Hacanus
A napsalo to "Zranila te Yhalie 1.9 bez pouziti stinovych zraneni"

Oskliva Thalie...fuuuuj.. :D :D

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:06 19. Nov 2008
by Hacanus
Co jsem proved? :shock: :shock: :shock:

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:08 19. Nov 2008
by igor
Vypadává to snad každejch 5 minut... tak do tý hry holt nelezte nebo nechoďte do dungů.

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:15 19. Nov 2008
by Tretas
jojo poseďte si jen tak v hospodě :) jo a igore máš hezký nový obrázek :wink:

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 22:43 19. Nov 2008
by Kiri
zrovna sem o jednoho chtel jit :(

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 20:52 20. Nov 2008
by Hassan
Hele me to taky furt pada,laguje to jak Kr..a,dvakrat uz jsem chcipnul,prisel jsem o 16000xp a spad pod level!A taky jsem nic neudelal :D Proste se to ted nejak podelalo a musime cekat az se to hodi do ¨OUKEJE¨ :D

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 07:57 21. Nov 2008
by Tretas
přesně ted to dost blbne, to já (a určitě i jiní ) nedoporučuji vubec někam chodit, šak DMka sem určitě napíšou až to bude spravené..

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 10:35 21. Nov 2008
by nomis_b
No co ja sem se dozvedel, tk ana vine neni server, anijeho rychlost, ale proste kopani kabelu v okoli Plzne.
I podle oficialniho prohlaseni (v informacich) se bohuzel neda predem urcit, kdy k naprave dojde a do te doby bude proste bohuzel server padat vice.
odmenou pak ale ovsem bude lepsi a stabilnejsi pripojeni.


NENI NA VINE SERVER !

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 10:41 21. Nov 2008
by igor
V Pilsfree se zbláznil nějakej router (občasný výpadky), zjistilo se že je problém s jednim serverem v serverhousingu, tak se prozatim odpojil celej housing což by teď už mělo bejt vyřešený. Do toho ještě ty občasný výpadky způsobovalo to, že se přepojovala linka do Prahy, protože je zaplacenej 1Gbit/s do Prahy, ale vlákno dalo maximálně 600Mbit/s. Nebo nějak tak ;) Takže teď už by to mělo být snad ok.

Re: Smrt pri vypadku

Posted: 16:38 21. Nov 2008
by Huhala
Měl bych dotaz a prosbu zároven, po pádu před chvílí sem se objevil v podsvětí, byl sem(postava Lascalen) kousek nad Doubkovem (lok. sev. vřesoviště u lesa) nejspíš mě zabil lítý medvěd, ale jako hraničář na 10lvl nemám s většinou zvířat problém, co se týče agresivity(a když už zautočí nemám problém je uklidnit) i vzájemnýho respektu, nezabíjím zvíře pokud opravdu nemusím :wink: chci se zeptat, jak bych se měl v takové situaci zachovat, popřípadě jestli by mohl nejaký Dm prokázat laskavost? :|

děkuju za jakoukoli odpověd..
Lascalen