Page 1 of 3
kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v mocal
Posted: 12:20 20. May 2007
by monstera
tak by to chtělo ale uvést botanickou charakteristiku jednotlivých rostlin, aby bylo možno podle jejího charakteru ji hledat! Jinak to je jen další pomsta krafterům !
Ranuncula Acer
Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m
Posted: 12:39 20. May 2007
by Rejty
Bude herbar.
Posted: 13:19 20. May 2007
by kucik
crafterum a neo creeperum?

Myslim ze postavy se pohybujou ruzne po desce a pokud si s nejakou popovidas, treba ti povi, kde to ci ono roste.
Posted: 13:41 20. May 2007
by Michal
desce?
No jak kde se pohybujou, někde sou pečený vařený a jinde skoro vůbec, aletřeba já vím jen o jedný postavě, která občas byla i v bažinách, a to byla ta moje

Posted: 13:44 20. May 2007
by Daanri
no treba sa prejst po Thalii, zistit co kde rastie a pripadne ten herbar moze spisat aj naka postava...myslim ze jedna postava kedysi daaavno jednu takuto knihu o surovinach pisala aj ju v hre vydala. A nie je to urcite ziaden utok proti crafterom. Thalia sa stale vyvija a treba ratat s tym ze sa taketo veci postupne upravuju a vyladuju aby boli co najlepsie.
Posted: 14:03 20. May 2007
by OneHeart
Michal wrote:desce?
no jo, zlozvyk z bejvalého servru

Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m
Posted: 15:08 20. May 2007
by chlor
monstera wrote:tak by to chtělo ale uvést botanickou charakteristiku jednotlivých rostlin, aby bylo možno podle jejího charakteru ji hledat! Jinak to je jen další pomsta krafterům !
Ranuncula Acer
tak zkus dělat taky něco jinýho než jenom kraftit a nebude tě to tolik trápit

...mno jak ceš. Jinak nějakej herbář, jak píše Rejty, bych nechal spíš vzniknout ze hry. Ono časem nějaká postava (třeba nějakej Druid) třeba ten herbář napíše a vydá a když se budeš trochu snažit, tak ho i seženeš.. Taková kniha, to neni jen tak. Dřív se vyvažovaly zlatem

a tak by to mělo bejt imho i ve fantasy...
Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m
Posted: 15:23 20. May 2007
by Rejty
To by bylo nejlepsi, kdyby ten herbar udelala naka postava

Posted: 15:25 20. May 2007
by Daanri
Pripadny by zato mohla dostat aj naku odmenu. Predsa len taky herbar kde co rastie by bola vcelku ziadana kniha a urcite by kazdy zato rad zaplatil.

Posted: 15:53 20. May 2007
by Sylmael
Len podotknem ze herbar bol. Mal ho druid Sylmaelis, ale nebola vtedy este kniha v hre. Cize to bolo len u mna na papieri naskrabane. Nuz a teraz ked sa to zas pomenilo to rozmiestnenie tak sa mi vobec nechce obehnut cely svet a spisat to vsetko odznova.

Posted: 16:11 20. May 2007
by Rejty
Se najde urcite nejaky jiny dobrovolnik

Posted: 19:34 20. May 2007
by Michal
No, na Thalii se teoreticky pohybuje jeden hraničář co močálům a okolí Ivory a Doubkovu rozumí, ale do těch končin orků a obrů se moc nepuštěl.
Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m
Posted: 20:45 20. May 2007
by monstera
tak zkus dělat taky něco jinýho než jenom kraftit
Tobě se to řekne, ale lokací, do kterých mohu vlést se zaklínačkou na 3 lvl a nechcípnout mnoho není
Posted: 21:02 20. May 2007
by Daanri
heh? myslim ze lokacii kam sa da ist s postavou na 3lvl je dost a stale je moznost ist niekam s druzinou ked to sama postava nezvlada
Posted: 21:22 20. May 2007
by OneHeart
@monstera: mužeš dělat takovejch věcí... to ti právě zaručujou ty kouzelný písmenka RP
