Page 1 of 3

kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v mocal

Posted: 12:20 20. May 2007
by monstera
tak by to chtělo ale uvést botanickou charakteristiku jednotlivých rostlin, aby bylo možno podle jejího charakteru ji hledat! Jinak to je jen další pomsta krafterům !
Ranuncula Acer

Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m

Posted: 12:39 20. May 2007
by Rejty
Bude herbar.

Posted: 13:19 20. May 2007
by kucik
crafterum a neo creeperum? :wink: Myslim ze postavy se pohybujou ruzne po desce a pokud si s nejakou popovidas, treba ti povi, kde to ci ono roste.

Posted: 13:41 20. May 2007
by Michal
desce? :D

No jak kde se pohybujou, někde sou pečený vařený a jinde skoro vůbec, aletřeba já vím jen o jedný postavě, která občas byla i v bažinách, a to byla ta moje :D

Posted: 13:44 20. May 2007
by Daanri
no treba sa prejst po Thalii, zistit co kde rastie a pripadne ten herbar moze spisat aj naka postava...myslim ze jedna postava kedysi daaavno jednu takuto knihu o surovinach pisala aj ju v hre vydala. A nie je to urcite ziaden utok proti crafterom. Thalia sa stale vyvija a treba ratat s tym ze sa taketo veci postupne upravuju a vyladuju aby boli co najlepsie.

Posted: 14:03 20. May 2007
by OneHeart
Michal wrote:desce? :D
no jo, zlozvyk z bejvalého servru :P

Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m

Posted: 15:08 20. May 2007
by chlor
monstera wrote:tak by to chtělo ale uvést botanickou charakteristiku jednotlivých rostlin, aby bylo možno podle jejího charakteru ji hledat! Jinak to je jen další pomsta krafterům !
Ranuncula Acer
tak zkus dělat taky něco jinýho než jenom kraftit a nebude tě to tolik trápit :wink: ...mno jak ceš. Jinak nějakej herbář, jak píše Rejty, bych nechal spíš vzniknout ze hry. Ono časem nějaká postava (třeba nějakej Druid) třeba ten herbář napíše a vydá a když se budeš trochu snažit, tak ho i seženeš.. Taková kniha, to neni jen tak. Dřív se vyvažovaly zlatem ;) a tak by to mělo bejt imho i ve fantasy...

Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m

Posted: 15:23 20. May 2007
by Rejty
To by bylo nejlepsi, kdyby ten herbar udelala naka postava :D

Posted: 15:25 20. May 2007
by Daanri
Pripadny by zato mohla dostat aj naku odmenu. Predsa len taky herbar kde co rastie by bola vcelku ziadana kniha a urcite by kazdy zato rad zaplatil. 8)

Posted: 15:53 20. May 2007
by Sylmael
Len podotknem ze herbar bol. Mal ho druid Sylmaelis, ale nebola vtedy este kniha v hre. Cize to bolo len u mna na papieri naskrabane. Nuz a teraz ked sa to zas pomenilo to rozmiestnenie tak sa mi vobec nechce obehnut cely svet a spisat to vsetko odznova. :roll:

Posted: 16:11 20. May 2007
by Rejty
Se najde urcite nejaky jiny dobrovolnik :lol:

Posted: 19:34 20. May 2007
by Michal
No, na Thalii se teoreticky pohybuje jeden hraničář co močálům a okolí Ivory a Doubkovu rozumí, ale do těch končin orků a obrů se moc nepuštěl.

Re: kazda rostlinka ma svoje misto, treba neco roste jen v m

Posted: 20:45 20. May 2007
by monstera
tak zkus dělat taky něco jinýho než jenom kraftit

Tobě se to řekne, ale lokací, do kterých mohu vlést se zaklínačkou na 3 lvl a nechcípnout mnoho není

Posted: 21:02 20. May 2007
by Daanri
heh? myslim ze lokacii kam sa da ist s postavou na 3lvl je dost a stale je moznost ist niekam s druzinou ked to sama postava nezvlada

Posted: 21:22 20. May 2007
by OneHeart
@monstera: mužeš dělat takovejch věcí... to ti právě zaručujou ty kouzelný písmenka RP ;)