Page 1 of 1
alcjymista v kel-e-hazru
Posted: 10:33 24. Nov 2008
by DenGrasse
má nějak podivněnastavené ceny katalyzátorů, až do 40% normálně, ale 50% stojí o 100+ zlatých více než normálně (třeba v karathě). výsledkem je, že lektvar připravený z tohoto katalyzátoru je při prodeji ztrátový (-prodělek 14. zlatých). to vše při favorable (velmi favorable) reakci obchodníka...
Re: alcjymista v kel-e-hazru
Posted: 19:36 24. Nov 2008
by Morendred
To vis dovazet suroviny pres more neni levna zalezitost

Re: alcjymista v kel-e-hazru
Posted: 16:59 25. Nov 2008
by DenGrasse
ee, to by musel abýt konstantní přirážka na všechny typy, zaberou stejný objem (anebo se vyrábí naředění z koncentrátu až na místě). tady je rozjetá cena u jedinéhoproduktu a deklasuje to výrobu z 50% katalyzátoru...
Re: alcjymista v kel-e-hazru
Posted: 15:00 13. Dec 2008
by DenGrasse
chyba přetrvává