Page 1 of 1
Loviště, medvědi
Posted: 10:36 24. Nov 2008
by DenGrasse
při zabití tří černých medvědů se dva stáhli normálně, z jednoho jsem záskal kůži + 2 kusy masa (nahrubo a vykoštěné, druhého jsem zkazil a z třetího jsem získal 2 kůže a 2 šipky do kuše...

asi veterán, už dřív lovenej, kterej nedávno sežral ještě jednoho menšího medvěda...
Re: Loviště, medvědi
Posted: 10:47 24. Nov 2008
by kucik
To máš kliku, že je po tobě při souboji neplival.
Re: Loviště, medvědi
Posted: 11:11 24. Nov 2008
by DenGrasse
kucik wrote:To máš kliku, že je po tobě při souboji neplival.
moje postava byla neviditelná a lovila ho přes prostředníka

takže ne klika ale obezřetnost...