Page 1 of 3

Tak už nám to zase pěkně laguje

Posted: 14:00 20. May 2007
by monstera
ty dynamický zbrojhe jsou hezký, ale asi je server neutáhne !

Posted: 14:54 20. May 2007
by Sylmael
Mozno ano mozno nie! Kto vie kto nam odpovie?! :lol:

Posted: 15:20 20. May 2007
by Rejty
Ja sem hral a zadny lagy sem nezaznamenal, takze to bude nejspis vasim pripojenim...

Posted: 09:59 21. May 2007
by Morn
Nevim ale me to pekne laguje a nejsem sam i Fidorce to laguje a i jiny hraci to rikaj taky :(
Dneska me to malem stalo zivot v bazinach.

Posted: 10:04 21. May 2007
by Rejty
Muzu jedine zkusit ten system dynamicky vybavy vypnout, jesli by to bylo tim, ale nevim. :roll:

Posted: 10:08 21. May 2007
by Morn
Nevim ale myslim si ze to dela od ty doby co jsou ty zbrane ale nevim to jiste
zkusto a uvidime :D

Posted: 10:44 21. May 2007
by Daanri
No server mame uz vcelku schopny si myslim tak pochybujem ze by nestihal server, nebude to vazne tou linkou? Ked to laguje hlavne tym co nie su priamo v pilsfree? Chcelo by to riadne preverit cim to vlastne je.

Posted: 13:38 21. May 2007
by kucik
Tohle vypada spis na lajnu. Muzu zkusit delat statistiky od sebe, ale to je jen malej ukazatel. Mozna by se mi povedlo to nacpat na server nekde bliz u NIXu. Zkusim to.

edit: statistiky ode me. http://www.mecada.net22.cz/mixer/thalie-stat/

Posted: 20:50 21. May 2007
by monstera
Rejty wrote:Ja sem hral a zadny lagy sem nezaznamenal, takze to bude nejspis vasim pripojenim...
Připojením to nebude - mám rychlý internet z kabelové televize Karneval, a před stažením HAK6 jsem od pořízení nového serveru lag neviděl, a teď to laguje snad hůř než před novým serverem !

Posted: 21:00 21. May 2007
by kucik
monstera wrote:Připojením to nebude - mám rychlý internet z kabelové televize Karneval, a před stažením HAK6 jsem od pořízení nového serveru lag neviděl, a teď to laguje snad hůř než před novým serverem !
Napadlo te ze nemusi jit o tvoje pripojeni? :idea:
Zkousel(a) sis chvily pingat na server? Ja tam mam PL kolem 10% coz mi prijde vazne dost.

Posted: 21:29 21. May 2007
by Daanri
Jo ja mam taky rychlej net ale podla mna pojde o pripojenie do pilsfree. Jak sa da zistit ta rychlost pripojenie na pilsfree, mozne niekto napisat naky navod nech zistime aj ostatny ci je to linkou?

Posted: 23:00 21. May 2007
by kucik
windoz: ping -t thalie.pilsfree.net
vetsi packety: ping -t -l 1500 thalie.pilsfree.net
kde nastava chyba: tracert thalie.pilsfree.net

unix like: ping thalie.pilsfree.net
vetsi packety: ping -s 1500 thalie.pilsfree.net
tracepath thalie.pilsfree.net

Ale jak rikam, dneska jsem to zacal sledovat na celkem stabilni lince a prubezne obnovuju statistiky aby byly videt i zvenku - http://www.mecada.net22.cz/mixer/thalie-stat/

Posted: 23:09 21. May 2007
by Daanri
diky...sice ja sa v tom moc nevyznam...to bude skor vec pre mudreho jaaru :wink:

Posted: 23:10 21. May 2007
by jaara
:D jo, to je pro me velka novinak ;)

nicmene ten packet loss se mi nelibi, prave testuju traffic ven

Posted: 23:12 21. May 2007
by Daanri
ja nemyslel ze je to pre teba novinka...ale ze sa v tom vyznas lepsie :lol: to skor ja som sa dozvedel nieco nove a som zas o nieco mudrejsi :shock: