Page 1 of 1
kradeni nekradeni
Posted: 16:49 24. Nov 2008
by Tretas
hele dnes mi dával muj kamoš kuže které jsme nalovili a napsalo mi to toto. (viz obrazek) jako že jsem mu to ukradl...
Re: kradeni nekradeni
Posted: 16:50 24. Nov 2008
by Tretas
jako dával mi to přes funkci smlouvání. jsme oba dva trpaslíci
Re: kradeni nekradeni
Posted: 17:06 24. Nov 2008
by kucik
Jo, ty kůže maj zřejmě nastavenej stolen flag. Tak nějak jsem počítal, že se to stát může, ale ničemu to imho nevadí.
Re: kradeni nekradeni
Posted: 17:31 24. Nov 2008
by nomis_b
hm.. no nevadi no.. ale nejde to nejak zjistit, jestli ty dve postavy neobchoduji??
btw kuze stejne asi stolen falg mit nemusi, ne? jejich cena je daleko vyssi pres priodejni dialog.
Re: kradeni nekradeni
Posted: 17:44 24. Nov 2008
by kucik
Nejde.
Nemusí a neměly by mít stolen flag.
Kdyžtak to jde předa tak, že to jeden položí na zem a druhej vezme.