Page 1 of 1

Použitelné postele

Posted: 17:47 24. Nov 2008
by kucik

Re: Použitelné postele

Posted: 22:36 19. Jan 2009
by ravangorn
Mají to řešení jen tak, že se na ty postele dá vyběhnout. Resp. je tam bod, na kterej se dá kliknout a hodí to postavu přímo na postel a chrápe. Podle mě by se nemuselo ani nastavovat to použití, jen aby se dalo vyběhnout na ní. Šlo by to nějak zařídit? Koukal jsem, že Alwarielu to normálně jde.

Re: Použitelné postele

Posted: 22:39 19. Jan 2009
by kucik
Pouzitelne ani byt nemohou. Jsou to tilesety. Jde o to, podivat se na ty haky a vyzkouset je. Klidne nekomu vysvetli jak.