Page 1 of 3
Stará ložiska
Posted: 13:39 25. Nov 2008
by Phantorris
V lokaci Severní vřesoviště - cesta se nachází Strom - ořech.
Odstraněno.
Re: Stará ložiska
Posted: 17:47 25. Nov 2008
by kaz
Lokace-Severní vřesovište-jižne od Doubkova- jsou tu min 3 strom-dub
Odstraněno.
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 21:37 25. Nov 2008
by monstera
Rejty sděluje "POVRCH - prerozmisteni rud kovu, lozisek drahokamu a dreva, pridany chybejici"
Prošel jsem od Ivory po Krimské hory 10 lokací - jeskyní a dolů - a konstatuji dokonalé odstranění zdrojů kovů i drahokamů - s výjimkou dolů v Tatrenu, kde cín i měď zůstaly zachovány.
Bohužel však konstatuji, že jsem nenašel ani jedno ložisko nové - ať rudy kovu nebo drahokamů . Otázka zní - je to chyba instalace nových ložisek, nebo úmyslná další šikana krafterů ?
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 21:40 25. Nov 2008
by kucik
monstera wrote:úmyslná další šikana krafterů
Samozřejme. Co jiného taky od nás čekat.
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 21:56 25. Nov 2008
by Rejty
monstera wrote:Bohužel však konstatuji, že jsem nenašel ani jedno ložisko nové - ať rudy kovu nebo drahokamů . Otázka zní - je to chyba instalace nových ložisek, nebo úmyslná další šikana krafterů ?
Stahnul sis novou verzi tech haku s placeablama? Je mozny, ze se ti nezobrazujou ty novy modely...
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 22:18 25. Nov 2008
by monstera
Rejty wrote:monstera wrote:Bohužel však konstatuji, že jsem nenašel ani jedno ložisko nové - ať rudy kovu nebo drahokamů . Otázka zní - je to chyba instalace nových ložisek, nebo úmyslná další šikana krafterů ?
Stahnul sis novou verzi tech haku s placeablama? Je mozny, ze se ti nezobrazujou ty novy modely...
poslední pokyn ke stažení byl 18:46 01. Lis 2008 , teď vidím, že jsou nějaké nové, ale pokyn ke stažení jsem neznamenal - takže to jdu stahovat..
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 22:29 25. Nov 2008
by Rejty
Asi se to zapomnelo napsat.
Re: Stará ložiska
Posted: 22:34 25. Nov 2008
by kaz
Lokace-Severni vresoviste-u lesa----strom-orech
Odstraněno.
Re: Stará ložiska - a kde jsou nová ????
Posted: 23:45 25. Nov 2008
by monstera
poslední pokyn ke stažení byl 18:46 01. Lis 2008 , teď vidím, že jsou nějaké nové, ale pokyn ke stažení jsem neznamenal - takže to jdu stahovat..[/quote]
JOOOO ! staženo a potvrzuji , ty krystaly jsou opravdu mnohem hezčí než ty hromádky.....
strom-dub
Posted: 10:54 26. Nov 2008
by Kiri
pokud sem to dobre pochopil tak by to melo bejt oznaceno asi jinak, a zrovna pred doubkovm je jich dost a nevypadaj, ze by prosli nejakou zmenou, tak mi jen napada, esli je to dobre? thx
edit: hmm aha...fiha porat neco stahovat tak este chvili pockam a pak to sejmu vsecko naraz i s dverma...
Re: Stará ložiska
Posted: 20:16 26. Nov 2008
by Phantorris
Severní vřesoviště - východně od Doubkova: Strom - dub (asi 2x)
Odstraněno.
Re: Stará ložiska
Posted: 00:09 27. Nov 2008
by cmon
Nevim proč ale nemuzu ani za boha najit zadny lozisko ani novy ani stary krom tartenu teda a to už jsem si stáhl i ty nový haky čím to je? jsou všecky suroviny uplne jinde než bývaly nebo nejakou chybou?
Re: Stará ložiska
Posted: 07:55 27. Nov 2008
by nomis_b
no dosti surovin se uz nevyskytuje tak casto. j edna se predevsim o rudy a kameny.
Re: Stará ložiska
Posted: 08:22 27. Nov 2008
by monstera
nomis_b wrote:no dosti surovin se uz nevyskytuje tak casto. j edna se predevsim o rudy a kameny.
To je ale blbej nápad !
Re: Stará ložiska
Posted: 08:31 27. Nov 2008
by Tretas
takže ty suroviny jsou už min než kdy byvaly? to je docela dost blbe, protože rest je jen jednou denně (a v noci) a když před tebou už někdo kopal tak nemůžeš už nic nakopat..

nešly by dát trošku víc?
