Page 1 of 1

mala cutora

Posted: 17:17 20. May 2007
by kucik
Nevim jak ostatnim, ale zatim vsem co co jsem se jich na to ptal, nefunguje cutora.
Nenabere se do ni voda.
Ta stara mi fungovala. Pak jsem pro nekoho koupil dalsi a ta uz ne.
Jakmile byly obe prazdny, tak se shlukly a po rozdeleni uz nejde nabrat do zadny.

Kupovana byla u vetesnika v Karathe.

Posted: 18:03 20. May 2007
by Sylmael
Aha v tom je chyba. Ked sa spojili dokopy dve cutory zmazali sa premenne na nich. DM ti ich isto vymeni za nove len sa nesmu spojit zas. (predtym sa spojit nedali az kym sa nezaviedlo koli kraftu stackovanie drobnych veci)

Posted: 18:07 20. May 2007
by Zyga
Ta čutora od vetešníka v Karathě nefugovala ani když sem měl jenom tu a takže se neměla čim u mě stacknout (pokaď teda to (3) u vetešníka neznamená, že už je stacklý prodává). Jestli některý DM bude mít čas taky uvítám vyměnění čutory za funkční( postava: Xira)

Posted: 19:06 20. May 2007
by kucik
Vim ze u toho slouceni se to stava, ale tohle prave delala i cerstve koupena u vetesnika a to se nemela s cim sloucit. Takze nejak bugly uz je prodava.

Posted: 19:19 20. May 2007
by Sylmael
Ked je v obchode u vetesnika nastavena cutora na nekonecny predaj tak sa jej tiez mazu premenne. Preto potom nieje funkcna. A ma teraz napadlo vlastne pridat moznost do predmetu "Dusa bytosti" - napit sa zo zdroja vody, ak hrac stoji na mieste kde sa da nabrat sa moze aj napit nie? :D

Posted: 19:27 20. May 2007
by Michal
No jasně, o tom se už taky mluvilo. Když má člověk funkční čutoru, tak by to bylo jedno, ale teoreticky by mohla nastat situace, že někdo ztratí čutoru a někde v pustině bude žíznit a přitom stát u pramene. Možná by to mohlo bejt spíš součástí tý základní hůlky, tam by to možná sedlo líp. Ale musej si dávat pozor ať neslítnou do tý říčky nebo studně když se nad ní budou naklánět :D

Posted: 19:32 20. May 2007
by Daanri
a neslo by vsetky tie hulky zjednotit nech nema postava 10roznych huliek u seba?

Posted: 19:35 20. May 2007
by Michal
No jasně, to by bylo nejlepší.

Posted: 20:03 20. May 2007
by Sylmael
Ja dam vsetky svoje funkcie do svojho predmetu "dusa bytosti" pretoze sa mi to potom lahsie opravuje. A tiez si na ten predmet ukladam informacie rozne.

Posted: 17:31 21. May 2007
by Rejty
Cutora u vetesnika: opraveno.