Page 1 of 1

vířivý útok

Posted: 19:05 25. Nov 2008
by Tretas
chtěl jsem se zeptat, co s tím vířivým útokem je.? někde se o tom už myslím psalo, ale nenašel jsem to. nešlo by to nějak opravit?

Re: vířivý útok

Posted: 19:26 25. Nov 2008
by kucik
Psalo. Když klikneš na tlačírko ,,Hledat" a napíšeš tam ,,výřivý útok", tak to nejdeš celkem jednoduše.

Výřivej útok je nakopnutej a nevim o tom, že by na něj byla nějaká oprava.

Re: vířivý útok

Posted: 22:06 26. Dec 2008
by Tretas
a nešlo by to nějak opravit? protože já jsem si ho musel dát, abych dostal pána zbraně a je mi to k ničemu

Re: vířivý útok

Posted: 23:46 26. Dec 2008
by Neithan1
Tretas wrote:a nešlo by to nějak opravit? protože já jsem si ho musel dát, abych dostal pána zbraně a je mi to k ničemu
tak holt jeden feat nevyuzijes.. svet sa nezborti.

Re: vířivý útok

Posted: 02:38 27. Dec 2008
by Krata
Minimálně s tim můžeš frajeřit že tvoje postava umí dobrý pohyby.. takovej BreakDance v počátcích :)

Re: vířivý útok

Posted: 09:03 27. Dec 2008
by Rejty
Nejde to opravit.

Re: vířivý útok

Posted: 17:31 27. Dec 2008
by Kiri
trebas na to zaberou nejyk mestanky .. pro Barda urcite peknej efekt :D

Re: vířivý útok

Posted: 19:45 27. Dec 2008
by Tretas
jo bylo by to pekne ale von se ani neotoci :-D tak je to jakoze jedno.

Re: vířivý útok

Posted: 20:03 27. Dec 2008
by Kiri
ahaa, ale kdysi sem videl etnkrat este Adriose myslim jak neco zabrejkoval..., mozna si to s necim pletu

Re: vířivý útok

Posted: 20:13 27. Dec 2008
by Lord_Berserk
urcite funguje docasne... na ostrovech sem videl tocit se trpaslika asi 10x po sobe pak to buglo :)

Re: vířivý útok

Posted: 20:14 27. Dec 2008
by pepa48
dřív se ta postava točila, teď už to ani napoprvý nedělá nic

Re: vířivý útok

Posted: 21:18 27. Dec 2008
by kucik
A neni to treba jen nejakejma divnejma animacema?

Re: vířivý útok

Posted: 23:44 27. Dec 2008
by Tretas
vzdyt je to je jedno, kdyz to nejde vopravit. a neslo by treba pro pana zbrane oddelat podminku virivy utok? pokud by to vsak bylo jednoduche no...?

Re: vířivý útok

Posted: 23:50 27. Dec 2008
by Rejty
Neslo.

Re: vířivý útok

Posted: 23:54 27. Dec 2008
by kucik
Mozna by s tim slo neco delat. Budu si s tim hrat, az bude nejaka chvilka.