Page 1 of 2

Ohniště

Posted: 22:40 26. Nov 2008
by Morendred
kucik wrote: Druid ma kouzlo "nulteho kruhu" (Cantrip) Flare a ohen muze zapalovat tim, takze se troudem precpavat nemusi ;)
Povedlo se mi najit zatim jenom jedine ohniste, ktere lze opravdu timhle kouzlem zapalit. Zkousel jsem jich asi devet nebo deset a zadne nefunguje. Nejdrive jsem myslel, ze delam neco spatne nebo ze pouzivam spatne kouzlo, ale potom co jsem nasel to jedno jedine a podle toho co napsal Kucik. Musim konstatovat, ze vecina ohnist je spatne nastavena.

Re: Ohniště

Posted: 22:48 26. Nov 2008
by kucik
Hmm, se mely uz davno vymenit. Kde napriklad to nefunguje?

Re: Ohniště

Posted: 23:14 26. Nov 2008
by Morendred
Alansijske vrchoviny - u jizniho pruchodu
Karathska vychodni stezka - u zelenych vrsku
Zelene vrsky - u lovist
loviste - Dornovo utociste

u ostatnich ted nevim presny nazev lokace

[Opraveno]

Re: Ohniště

Posted: 02:35 27. Nov 2008
by Rejty
Nefunguje skoro nikde, to je hroznej opruz to menit, kdyz presne nevim, kde ty ohniste jsou...

Re: Ohniště

Posted: 10:10 27. Nov 2008
by Kiri
carodeja zaklinac todle kouzlo nemaj? jenom pro zajimavost :)

Re: Ohniště

Posted: 10:14 27. Nov 2008
by kucik
Maj. Maj i spoustu jinejch na zapalování a hašení ohnišť na povrchu a v podtemnu. Akorát v podtemnu fungujou správně, protože se rovnou dávaly ty nový.

@Rejty Tak kdyžuž jsi přerozmístil všechny ty suroviny a ten tool ti na novym kompu tak pěkně šlape... :)

Re: Ohniště

Posted: 11:10 27. Nov 2008
by DenGrasse
jedno nefunkční je v lokaci vlevo od cesty z ivory do karathy, jak tam sedí ten hraničář se psem...

Re: Ohniště

Posted: 14:21 27. Nov 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:jedno nefunkční je v lokaci vlevo od cesty z ivory do karathy, jak tam sedí ten hraničář se psem...
takovej popis je na *** chce to presny nazev lokace(v toolsetu se to radi podle abecedy). treba si ho napiste na papir, ci neco. Nemuze nekdo prece ve 200 a vice lokacich listovat, kterej ze to je ten hranicar, kterej tam ma blby ohnicek. Me otevreni jedne lokace trva cca3miinuty. to bych se asi uklikal :?

Re: Ohniště

Posted: 14:33 27. Nov 2008
by DenGrasse
no jo, si názvynepamatuju :mrgreen: ale myslel sem, že v tolu je takovej nástroj, kterej se jmenuje "aktualizovat instance" a ten když použiješ, projede to celej modul a vymění starý za nový...

Re: Ohniště

Posted: 14:35 27. Nov 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:no jo, si názvynepamatuju :mrgreen: ale myslel sem, že v tolu je takovej nástroj, kterej se jmenuje "aktualizovat instance" a ten když použiješ, projede to celej modul a vymění starý za nový...
njn ale musej mejt stejnej zakladni predmet a nezmeni to skripty a tak.. kdyz je na serveru starej predmet Ohniste a novej predmet Ohniste ale kazdej vytvorenej z jineho zakladu (to ze vypadaji stejne uz je malickost) tak se ti to nezmeni :evil:

Re: Ohniště

Posted: 14:48 27. Nov 2008
by DenGrasse
nenapadlo mě že jsou vyrobený z různýho baseitemu. ale i tak by to mělo jít - vezmeš ten starej model, předěláš ho na novej a dáš aktualizaci a ta by to měla sežrat... nejde o baseitem ale o předmět v paletě.... myslím.

Re: Ohniště

Posted: 14:54 27. Nov 2008
by kucik
200 lokací? :D Ty jsi asi ještě neviděl modul :D

S obtížema se to najít dá, ale to je putna.

Něco jako procházení celýho modulu sice v toolu je, ale v případě Thalie to slušnej počítač zaměstná na celej den s dost nejistym výsledkem. ;)

Re: Ohniště

Posted: 15:32 27. Nov 2008
by nomis_b
no myslel sem pres 200 urcite.. vzdyt sam vim jak je to i dole rozlehly, kde to de urcite tak pres 100 nahore je to jeste vetsi.. no proste nemam na to odhad.

Re: Ohniště

Posted: 16:09 29. Nov 2008
by kucik
Opraveno u nahlasenych mist.

Re: Ohniště

Posted: 13:49 01. Dec 2008
by Morendred
Tak pridam par lokaci se starym ohnistem.

Vetrne kopce - jih
Poust Abghad be Dali - zapadni stezka
Poust Abghad be Dali - vychodni obchodni stezka
Skaliste pobrezi - delta reky
Dorensky hvozd - Hilske ruiny
Dorensky hvozd - zapadni okraj