Page 1 of 1
Latě
Posted: 11:52 27. Nov 2008
by Phantorris
Při výrobě desek na špalku se vytvoří deska, ale při výrobě latí se vytvoří taky deska.
Re: Latě
Posted: 14:23 27. Nov 2008
by nomis_b
jo vim o tom, vcera vecer sem poslal opravu, nevim zda uz je nahrana, ale mela by v brzke dobe byt.