Postavy v mestách
Posted: 01:09 28. Nov 2008
Po dnesnej udalosti v hre sa musim uchylit opat k vyzve na foru.
Ziadam tymto hracov aby zacali pouzivat pri hre obycajny zdravy rozum.
Situacia: dvaja trpaslici sa pohadaju s nejakym carodejom a asi valecnikom (nie je podstatne) .. dovod nepodstatny, ALE vsetko sa to odohralo v IVORY pri hospode
Mohlo to byt fajn nez sa stali nasledujuce veci:
-moj kamos trpaslik *laktom udrel valecnika*, na to kuzelnik vystrelil kuzlo po trpaslikovi (take tie modre magicke strely) --tu by som povedal, ze viem, ze v Zakonniku svojho casu stalo, ze je prisny zakaz pouzivania utocnych kuziel v mestach
-nasi trpaslici sa nedali, nadavali ako divy a aspon zo zaciatku sme sa snazili riesit hru v hviezdickach
-na to prisla dalsia rana: kuzelnik vyvoval golema-toho nemrtveho tvora (nech si to RP obkeca kto chce ako chce stale je to nemrtva potvora, nemrtvi=nekromancia)
-nase postavy zacali vyhukovat na straze ze je tam nekromant a podobne, DM v hre nebol tak straze nereagovali a kuzelnik sa len veselo bavil na tom ze ho nazyvame nekromantom
-na to sme napisali ooc sposobom //aby sa uvedomili, ze kuzlit nekromantske bytosti pred strazami v meste je trochu proti zdravemu rozumu... odpoved bola citujem "// mne je taky uplne jedno co si rikas"
-nasledne prisla este nejaka elfka s panterom, ktora sa zastavala kuzelnika a jeho spolocnika... opat som napisal ze panter nema co v meste robit. Vrcholom na to bol jej vystup v podobe asi 5 minutovej hry ako sa s panterom hraje,krmi ho,osetruje a podobne ... vsetko pred Smelickovym vetesnictvim a NPC strazami --- tu opat zmienim, ze podla Zakonnika je vodenie zvierat do mesta trestne
Takze znova PROSIM hracov aby zacali pri hre rozmyslat
snad toho nechcem tak vela...
Hraci, ktorych mam na mysli vedia o koho ide, udavat mena tu nebudem. Berte to ako priklad a vyzvu do buducnosti aj pre ostatnych
Ziadam tymto hracov aby zacali pouzivat pri hre obycajny zdravy rozum.
Situacia: dvaja trpaslici sa pohadaju s nejakym carodejom a asi valecnikom (nie je podstatne) .. dovod nepodstatny, ALE vsetko sa to odohralo v IVORY pri hospode
Mohlo to byt fajn nez sa stali nasledujuce veci:
-moj kamos trpaslik *laktom udrel valecnika*, na to kuzelnik vystrelil kuzlo po trpaslikovi (take tie modre magicke strely) --tu by som povedal, ze viem, ze v Zakonniku svojho casu stalo, ze je prisny zakaz pouzivania utocnych kuziel v mestach
-nasi trpaslici sa nedali, nadavali ako divy a aspon zo zaciatku sme sa snazili riesit hru v hviezdickach
-na to prisla dalsia rana: kuzelnik vyvoval golema-toho nemrtveho tvora (nech si to RP obkeca kto chce ako chce stale je to nemrtva potvora, nemrtvi=nekromancia)
-nase postavy zacali vyhukovat na straze ze je tam nekromant a podobne, DM v hre nebol tak straze nereagovali a kuzelnik sa len veselo bavil na tom ze ho nazyvame nekromantom
-na to sme napisali ooc sposobom //aby sa uvedomili, ze kuzlit nekromantske bytosti pred strazami v meste je trochu proti zdravemu rozumu... odpoved bola citujem "// mne je taky uplne jedno co si rikas"
-nasledne prisla este nejaka elfka s panterom, ktora sa zastavala kuzelnika a jeho spolocnika... opat som napisal ze panter nema co v meste robit. Vrcholom na to bol jej vystup v podobe asi 5 minutovej hry ako sa s panterom hraje,krmi ho,osetruje a podobne ... vsetko pred Smelickovym vetesnictvim a NPC strazami --- tu opat zmienim, ze podla Zakonnika je vodenie zvierat do mesta trestne
Takze znova PROSIM hracov aby zacali pri hre rozmyslat
Hraci, ktorych mam na mysli vedia o koho ide, udavat mena tu nebudem. Berte to ako priklad a vyzvu do buducnosti aj pre ostatnych