Page 1 of 6
KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 10:07 28. Nov 2008
by Rejty
Piste sem pls, kde chybi dvere a nebo nefunguji. Jasne napiste jmeno lokace a kam maji vest / kde se nachazeji. Spam bude mazan...
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHO?
Posted: 10:14 28. Nov 2008
by nomis_b
Chybejici prechod:
Ivory - stred do Ivory - Korenarka
Ivory - hrbitov do Ivory - Hrobka
Opraveno.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 10:43 28. Nov 2008
by kucik
Charaxss - Olath Deis -> Nové město Charaxsské
Opraveno.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 13:13 28. Nov 2008
by DenGrasse
přechod:
karatha - hřbitov - jih, hrobka úplně vlevo od vchodu, východ směrem na sever
doubkov, dům starosty
dveře:
karatha - přístav
karatha - západní brána
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:34 28. Nov 2008
by Morendred
Alansijske vrchoviny-Isilska pevnost (prechody na hradbach - jeden z jedne strany chybi a jeden prechod prehazuje krizem na protejsi hradbu)
Prahvozd-zapadne od propasti ( zapadni prechod prehazuje do severni lokace Prahvozd-elfi stezka-potok na misto do lokace Prahvozd-bambusova jezirka )
Prahvozd-zapadne od propasti-pred srazem (chybi zapadni prechod do lokace Prahvozd-Jezero )
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 17:11 28. Nov 2008
by kaz
Dvere---Karatha-vojenska akademie... u banky z hlavni ulice
-pristav-pravy horni roh mapy
-námesti-byvala klenotnicka dilna
-severni brana-ulicka za platnerem
-v ulici pred platnerem
-dum u sudu s odpadkama z hlavni ulice
-zapadni brana-hlavni ulice z namesti, smer Dobrodruh
KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 10:12 15. Dec 2008
by Radim
Dveře ke zlatníkovi Karatha
lokace:Karatha náměstí
chybí dveře a není ani přechod
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 22:32 16. Dec 2008
by Jonny
Dílna Kel-A-Hazr Obytná čtvrť. Chybí dveře i přechod
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 21:23 18. Jan 2009
by Eowarin
Nefukční přechod mezi Dolní Hagol západ-Hagolská Baňa.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 15:02 19. Jan 2009
by Jeanes
doubkovsky hribtov dveře do obou hrobek
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:45 14. Feb 2009
by paja13
alwariel - hajek mrtvych
portal vlezu do chramu je tak siroky ze se skoro neda dostat pryc na chodnicek - prosim zuzte ho
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 14:37 15. Feb 2009
by Miky
Stoky - pod chrámovou čtvrtí, jihovýchod lokace (přechody jsou tam dva, jedná se o ten víc jižně)- nejde vylézt po žebříku ven, dolů do stok to jde...
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 17:04 16. Feb 2009
by Pepper
Bratrstvo krkavčího spáru v Hag Hagolu (nebo jak se to tam jmenuje...jak je ambasada podtemna) jde tam vlézt jen do první místnosti, pak je tam cesta dál, ale bez vstupu. Může s tim být spojen problém s nošením balíků, protože v tý předsíni ani v knihovně je nikdo nepřijímá.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 17:09 16. Feb 2009
by Rejty
Pepper wrote:Bratrstvo krkavčího spáru v Hag Hagolu (nebo jak se to tam jmenuje...jak je ambasada podtemna) jde tam vlézt jen do první místnosti, pak je tam cesta dál, ale bez vstupu. Může s tim být spojen problém s nošením balíků, protože v tý předsíni ani v knihovně je nikdo nepřijímá.
Neni tu zádněj Hag Hagol, ten je na jiným světe, ale je tu Hag Grar. Problém je v tom, že balíky do Hag Graru nejsou ještě do světa zavedný, ač je obchodník zadává.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 21:16 23. Feb 2009
by Miky
Gardalské močály - Murgond - Kruorova věž..nejde do ní vlézt