Prastarý vlk
Posted: 18:20 20. May 2007
V:"Hmm .... ňáká vlk " Z:" bacha je nějakej VELKEJ !" V: "Ustup! Být dva ! "
Tak na Thalii je zase jedno zviřátko co dokáže pokousat i Zaylla !
Hodně ošklivé překvapení ...
Jsou fakt pěkný , nelze z něj nic získat , mrtvolka prostě ihned vyhnívá.
Tak na Thalii je zase jedno zviřátko co dokáže pokousat i Zaylla !
Jsou fakt pěkný , nelze z něj nic získat , mrtvolka prostě ihned vyhnívá.