Page 1 of 2
Jak se vám líbí nový web?
Posted: 18:47 30. Nov 2008
by Rejty
Jak se vám líbí nový web? Připomínky a názory sem...
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 18:50 30. Nov 2008
by Kiri
je super

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 19:22 30. Nov 2008
by Neithan1
super
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 19:27 30. Nov 2008
by LDamian
Teda lidi... klobouk dolu.

Pro nove prichoziho to podle mne zvedlo dojem z urovne Thalie tak o 200%.
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 19:43 30. Nov 2008
by kaz
No ja to jeste nemam vsechno pokoukany, ale zatim hodnotim velmi velmi vysoko
Fakt moc pekny, zrovna koukam na gildy a spolky, naaaaaaadhera

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 20:07 30. Nov 2008
by Marvin
Bezva, moc moc sa mi to paci. Tiez som zatial pozeral len zbezne ale je sa naozaj na co divat, nemozem si vynachvalit
Hlavne sa mi tiez pacili tie gildy a spolky a este ze tam bolo vela obrazkov priamo z hry

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 20:08 30. Nov 2008
by Tretas
nááádhera! opravdu supr, to opravdu pomůže pro nově přicházející hráče. prostě nádhera

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 20:33 30. Nov 2008
by George
Nechutně awesome! xD
Dobrá práce!

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 20:41 30. Nov 2008
by igor
No, je vidět že si s tim někdo dal fakt práci

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 20:42 30. Nov 2008
by Tretas
opravdu chci pochválit všechny co na tom dělali! strašně se mi to líbí (jo jenom jak bude upravená ta verze historie Nordových kladiv tak to tam prosím šupněte)
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 21:10 30. Nov 2008
by nomis_b
Tretas wrote:opravdu chci pochválit všechny co na tom dělali! strašně se mi to líbí (jo jenom jak bude upravená ta verze historie Nordových kladiv tak to tam prosím šupněte)
tak mi pak napis. mam k upravam pristup.
Me se nejvice libila veta :
Nomis neustále usilovně pracuje na vývoji dalších a dalších odvětví craftu, jež by se měla co nevidět oběvit ve hře.
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 21:17 30. Nov 2008
by igor
nomis_b wrote:tak mi pak napis. mam k upravam pristup.
ani netušíš jak moc se mi líbí tahle věta

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 21:48 30. Nov 2008
by Morendred
Me se po graficke strance libil i ten stary, ale tenhle je proste paradni. Jeste by to chtelo nejake screeny z modulu jak pise Marvin. Jinak klobouk dolu.

Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 22:54 30. Nov 2008
by Rejty
Screeny z modulu? Co konkretne? Myslim, ze v galerii a tech textech je jich dost...
Re: Jak se vám líbí nový web?
Posted: 23:13 30. Nov 2008
by Morendred
Rejty wrote:Screeny z modulu? Co konkretne? Myslim, ze v galerii a tech textech je jich dost...
Juj

no ja to napoprve jen tak prolistovat a Galerii jsem prehlidnul.