Page 1 of 1
Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 08:52 01. Dec 2008
by monstera
asi
Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 09:13 01. Dec 2008
by human_wreck
Co jsem zatím postřehl, tak levely craftu jedou stejně, jako levely characteru. Tzn., že level 7 je až na 21k experience.
1 0
2 1,000
3 3,000
4 6,000
5 10,000
6 15,000
7 21,000
8 28,000
9 36,000
10 45,000
11 55,000
12 66,000
13 78,000
14 91,000
15 105,000
16 120,000
17 136,000
18 153,000
19 171,000
20 190,000
Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 12:23 01. Dec 2008
by monstera
asi jsem se spletl...
Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 14:52 01. Dec 2008
by nomis_b
jaky tohle ma smysl psat do hlaseni chyb??
ma to nejaky vnitrni duvod, ktery mi unika

Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 14:55 01. Dec 2008
by Aznar
smysl to nedava po tom, co monstera zeditoval svuj prvni prispevek, jinak puvodne asi myslel, ze tam je chyba
Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 14:55 01. Dec 2008
by Theogil I
Aznar wrote:smysl to nedava po tom, co monstera zeditoval svuj prvni prispevek, jinak puvodne asi myslel, ze tam je chyba
Tak, tak. Vyřešno zapomenuto.
Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 14:58 01. Dec 2008
by nomis_b
Nejste v ynahodou vsichni prevlecene zenske

ta logika by tomu odpovidala

Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 15:01 01. Dec 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:Nejste v ynahodou vsichni prevlecene zenske

ta logika by tomu odpovidala

To by se ti líbilo co?

Re: Zvyšování levelu kraftu zlatníka
Posted: 15:10 01. Dec 2008
by nomis_b
Uprimne, myslim ze si hezci jako chlap, nez jako prevlecena zenska
