Page 1 of 1

Domací vězení

Posted: 11:35 01. Dec 2008
by Phantorris
Já vlastně ani nevim jestli je to chyba, ale napíšu to sem, protože nevim co s tim.
Mam ve zvyku se odpojovat ze hry v pokoji v nějakém hostinci. Prostě se vyspim a odpojim. Nikdy sem s tim neměl problem, ale během posl. týdne se mi dvakrát stalo, že jsem se připojil a dveře od pokoje byly zamčený, já nemůžu ven a nezbejvá mi než čekat na restat. No moc velkou radost z toho nemam.
Rada je jasná, neodpojovat se v pokoji. Ale docela by mě zajímalo co to má bejt, jestli nějaká chyba, hloupej vtip nějakého hráče zloděje nebo něco jinýho...

Re: Domací vězení

Posted: 11:49 01. Dec 2008
by kucik
Imho to někdo prostě zamknul. V pokoji se fakt neodpojuj. Můžes se pak třeba lognout mezi postavy, který tam zamčený vedou důvěrnej rozhovor.

Re: Domací vězení

Posted: 12:48 01. Dec 2008
by Theogil I
Tak, tak ... zamčeno zlodějem, už dvakrát jsem obcházel u Krkovičky pokoje a *čistil zámky od zalomených třísek nějakého lumpa*. DC zámku odpovídá zhruba zloději na 4-5 lvl.

Re: Domací vězení

Posted: 12:51 01. Dec 2008
by kucik
DC maj dveře stejný bez ohledu na to, kdo je zamyká.

Re: Domací vězení

Posted: 13:11 01. Dec 2008
by Theogil I
kucik wrote:DC maj dveře stejný bez ohledu na to, kdo je zamyká.
Joahá a funguje to někde, když to uzamčeš tak to propíše tvé DC zamykaní?

Re: Domací vězení

Posted: 14:06 01. Dec 2008
by human_wreck
2Phantorris: V hospodě je vždycky na odemčení zámku DC = 1. Ale jelikož je odemykání zámků "trained only", musíš mít ve skillu alespoň 1 bod. Ten bod si do toho dej; je to neocenitelné :lol:

Re: Domací vězení

Posted: 14:13 01. Dec 2008
by Theogil I
human_wreck wrote:2Phantorris: V hospodě je vždycky na odemčení zámku DC = 1. Ale jelikož je odemykání zámků "trained only", musíš mít ve skillu alespoň 1 bod. Ten bod si do toho dej; je to neocenitelné :lol:
Huh? Já když to všechno odemykal tak mi to psalo DC 25.

Re: Domací vězení

Posted: 14:18 01. Dec 2008
by human_wreck
Hm, tak to je možná nějaká změna. I v Ivory?

Re: Domací vězení

Posted: 14:44 01. Dec 2008
by Phantorris
human_wreck wrote:2Phantorris: V hospodě je vždycky na odemčení zámku DC = 1. Ale jelikož je odemykání zámků "trained only", musíš mít ve skillu alespoň 1 bod. Ten bod si do toho dej; je to neocenitelné :lol:
Mě to právě moc nesedí k rytíři úsvitu si dávat tenhle skill, uvidim.
Každopádně někdo mi dveře odemknul a tímto děkuji neznámému osvoboditely!

Re: Domací vězení

Posted: 14:53 01. Dec 2008
by Theogil I
human_wreck wrote:Hm, tak to je možná nějaká změna. I v Ivory?
No právě že v Ivory ... jdu to tam dneska zkoušet a budu referovat. :D

Re: Domací vězení

Posted: 15:35 01. Dec 2008
by igor
Phantorris wrote:Mě to právě moc nesedí k rytíři úsvitu si dávat tenhle skill, uvidim.
To je právě to... to RP, že si neděláš power build :D

Re: Domací vězení

Posted: 15:43 01. Dec 2008
by human_wreck
Áále. Když už rytíř úsvitu chodí po světě nějaký ten pátek, tak se něčemu přiučí, i když se mu to zrovna nelíbí. Nehledě na to, že v tom je vlastně i zamykání. Představ si, že hrdinsky bojuješ s vládcem démonů v jeho pekelné ložnici a slyšíš, jak se na pomoc chodbou blíží jeho krvežíznivé konkubíny. Ty však hbitě přiskočíš ke dveřím a použiješ poblíž stojící odkladač na deštníky, jako provizorní petlici = krásný 1 bod v zamykání/odemykání :mrgreen:

Re: Domací vězení

Posted: 15:44 01. Dec 2008
by human_wreck
Dát si jedničku do open locku, aby tě každej Noob zloděj, jako epickou postavu, neuvěznil v hotelovém pokojí, má k PB daleko :lol: