Page 1 of 1

Planovany vypadek

Posted: 20:02 20. May 2007
by jaara
20.5.2007 v 22:00 - udrzba serveru:
-rozchozeni vetraku na zdroji (zasekava se mrska a pak to smrdi ;))
-zmereni spotreby

planovana doba odstavky: 30-60 minut

Posted: 22:36 20. May 2007
by jaara
Tak je po udrzbe. Spotreba serveru je nadhernych 85W. Vetrak se nam opravit nepodarilo, pac jsem zjistil, ze mam pinzetu a sroubovaky nekde jinde :evil: . Takze cekejte jeste jeden vypadek v tydnu.