Page 1 of 1
Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 08:30 02. Dec 2008
by Theogil I
Některé druhy bylin (ovoce, bobulí) se mi při opakovaném sběru nespojují do jednoho balíčku ... zatím objeveny bezinky a hrušky, pátrám dál.
Jo a nepomáhá ani ruční pokus o spojení, chová se to jako rozdílné věci.
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 09:33 02. Dec 2008
by kaz
Dela ti to z jednoho keriku, nebo ze uz mas hromadku a jdes sbirat, a to uz se ti nespoji s temi starymi?
Me se ovoce nedava dohromady jen jakoby stare s novym, ale pokud otrham jeden kerik tak to je v poho. (asi se to rychle kazi

Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 10:29 02. Dec 2008
by Theogil I
kaz wrote:Dela ti to z jednoho keriku, nebo ze uz mas hromadku a jdes sbirat, a to uz se ti nespoji s temi starymi?
Me se ovoce nedava dohromady jen jakoby stare s novym, ale pokud otrham jeden kerik tak to je v poho. (asi se to rychle kazi

Jeden keřík v poho ... asi se vážně kazí a pak je jedno dobré a druhé staré a nahnilé, proto nejdou k sobě.
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 13:49 02. Dec 2008
by monstera
Theogil I wrote:Některé druhy bylin (ovoce, bobulí) se mi při opakovaném sběru nespojují do jednoho balíčku ... zatím objeveny bezinky a hrušky, pátrám dál.
Jo a nepomáhá ani ruční pokus o spojení, chová se to jako rozdílné věci.
nespojují se ty, ze kterých jsi jedl....
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 14:01 02. Dec 2008
by Theogil I
monstera wrote:Theogil I wrote:Některé druhy bylin (ovoce, bobulí) se mi při opakovaném sběru nespojují do jednoho balíčku ... zatím objeveny bezinky a hrušky, pátrám dál.
Jo a nepomáhá ani ruční pokus o spojení, chová se to jako rozdílné věci.
nespojují se ty, ze kterých jsi jedl....
Děkuji, služebníček .... a z toho je ponaučení .... trpaslíci prostě ovoce nesmí jíst. Jinak máš pravdu, opravdu jsem z těchto dvou hromádek jedl.
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 14:44 14. Dec 2008
by paja13
nemely by kokony byt taky zbiraci stejne jak korinky? ted je postava otevre a vezme jednu pavucinu
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 15:30 14. Dec 2008
by Jonny
Není to jenom pozůstatek starýho craftu? Myslim tim, jestli se vůbec dají někde použít/prodat
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 15:33 14. Dec 2008
by nomis_b
no v podtemnu se pavouci vlakna dali zpracovat do alchymie.
Byli to ale jen takove "zelena" pavouci vlakna
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 22:12 14. Dec 2008
by paja13
Jonny wrote:Není to jenom pozůstatek starýho craftu? Myslim tim, jestli se vůbec dají někde použít/prodat
daji se pouzit v alchimii a varim z nich lektvary bez problemu
na povrchu je pavouku az moc tak proc by tam nemely mit taky kokony s vlaknama? jinak to vlakno vazi 0.3 kila a vypada jak takovej modrej obdelnicek s dmave hnedym vrskem a spodkem a malym bilym ocaskem vpravo nahore
Re: Ovoce, zelenina a jiné bejlí
Posted: 08:29 15. Dec 2008
by Sveneld
vypada to jako normalni špulka proste
