Page 1 of 3
Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 23:18 02. Dec 2008
by monstera
Vyzývají "okamžitě tu potvoru odveď " a pak na mulu útočí. Zřejmě mají špatné instrukce a neznají přírodopis !
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 23:42 02. Dec 2008
by Prometheus
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 00:27 03. Dec 2008
by Marvin
Tiez sa mi to stalo, akurat nestihol zautocit... zdrhal som prec

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 00:33 03. Dec 2008
by kucik
Utoci jen pokud vidi zvire a nevidi majitele. Muly z toho teda vyhodim, kdyz jinak nedate.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 01:39 03. Dec 2008
by Phantorris
me se tam ta mula asi objevila dřív než sem se já stihnul načíst do lokace a nikdo mi nic nerikal rovnou se ji snazily zabít, sotva sem stih utect aby to přezila...
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 07:51 03. Dec 2008
by Tretas
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 11:02 03. Dec 2008
by kucik
Opraveno
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly [opraveno]
Posted: 13:46 03. Dec 2008
by kaz
No mozna neutoci na muly, ale prase ktere me neslo zasilku z Doubkova, nevideli radi.

Zdrhal jsem s prasetem, jako o zivot, pred ivory jsem hodil na prase neviditelnost a zkusil to jeste jednou, ale straze me meli asi zafixovaneho jako kamarada prasat a sli po praseti znova, takze jsem se Ivory radsi obloukem vyhnul.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly [opraveno]
Posted: 14:05 03. Dec 2008
by kucik
Dodělal jsem to ráno, takže až po restartu ve 14:00.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly [opraveno]
Posted: 17:51 03. Dec 2008
by Phantorris
Tak mi právě Ivorská domobrana podřízla mulu

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly [opraveno]
Posted: 18:01 03. Dec 2008
by Phantorris
Jestě bych doplnil, že mi přijde že mezi varování a útokem je hrozně krátká doba. Dvakrát na mě sice zařvali "odveď si tu potvoru pryč", ale začli na ni útočit dřív, než jsem si ji oravdu stihl odvést pryč
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly [opraveno]
Posted: 18:05 03. Dec 2008
by kucik
Chmm... divný, kouknu na to.
Oni jí podříznou jen v případě, že neviděl majitele, což je pokaždý za přechodem.
Ti, co řvali, jí podříznout nechtěli, ale kdyžuž do toho šli kolegové, tak jim pomohli.
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 18:25 03. Dec 2008
by Phantorris
No, já sem si pořídil novou u Ivorskejch farem a ten straznej jak tam stoji u rozcesti tak ne mě zase začal kričet at si ji odvedu pryč(když jsem se k němu přiblížil jak debil), nevim sice jestli na ni potom zacal útočit, protože jsem hned bral nohy na ramena i s mulou, ale cokl, kterej stal ve chvily kdy na nas straznej kricel u nas, se do ni hned pustil jak zacal křičet a honil nas i po dalsi lokaci než jsem ho setras(původně jsem ho chtěl kopnout, ale pak jsem dostal strach aby se přístě nepustila stráž i do mě )
Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 20:31 03. Dec 2008
by Dron
Mě dneska zastřelila stráž z Ivory kočku, která mě v Karathě provázela bez potíží.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly
Posted: 09:07 04. Dec 2008
by Anderson I
Dron wrote:Mě dneska zastřelila stráž z Ivory kočku, která mě v Karathě provázela bez potíží.

*mávne rukou* Neřeš, Kočky se střílejí i IR, prostě je to teď moderní.
