Page 1 of 1

taka mala uvaha

Posted: 20:31 04. Dec 2008
by fuxxo
to mne len tak napadlo:
momentalne mam rozohraneho druida a rozmyslal som co by sa stalo, keby sedel na koni a chcel by sa zmenit na zver, elementala, atd...
este nato nemam prachy aby som to skusil...
neskusal to niekto???
dik

Re: taka mala uvaha

Posted: 20:55 04. Dec 2008
by Marvin
Ono je to zakazane. Takze ti doporucujem to ani neskusat :D

Re: taka mala uvaha

Posted: 21:34 04. Dec 2008
by fuxxo
Marvin wrote:Ono je to zakazane. Takze ti doporucujem to ani neskusat :D
hmm?? :shock: :shock: :shock:
to fakt? a preco ak mozem vediet...

Re: taka mala uvaha

Posted: 00:34 05. Dec 2008
by Rejty
fuxxo wrote:hmm?? :shock: :shock: :shock:
to fakt? a preco ak mozem vediet...
Hadej, muzes trikrat...

Re: taka mala uvaha

Posted: 00:45 05. Dec 2008
by igor
fuxxo wrote:
Marvin wrote:Ono je to zakazane. Takze ti doporucujem to ani neskusat :D
hmm?? :shock: :shock: :shock:
to fakt? a preco ak mozem vediet...
Protože je to asi to samý jako by ses chtěl proměnit se svym barákem ve veverku a utéct někam do hor...
Nebo protože je to skoro to samý, jako bys někoho chtěl někam propašovat, vlez mu na záda a proměnil se s nim v obchodníka.
Něco asi na ten způsob ;)

Re: taka mala uvaha

Posted: 01:05 05. Dec 2008
by kucik
Nemelo by to bejt mozny a muze to udelat chybu grafiky, protoze s phenotypem specifickym jen pro hracsky postavy zmenis vzhled na potvoru, ktera tyhle phenotypy nema. Pokud se ti to povede, tak je pravdepodobny, ze prijdes o kone.

Re: taka mala uvaha

Posted: 07:16 05. Dec 2008
by fuxxo
dik za vyjadrenie...
to ma len napadla taka haluz :D :D :D

Re: taka mala uvaha

Posted: 07:24 05. Dec 2008
by Prometheus
Tak Fuxo to bola fakt haluz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podla mna by to bolo super, taky medved na koni sa len tak nevidi
Ty to uz nehul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: taka mala uvaha

Posted: 08:48 05. Dec 2008
by fuxxo
Prometheus wrote:Tak Fuxo to bola fakt haluz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podla mna by to bolo super, taky medved na koni sa len tak nevidi
Ty to uz nehul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
joooo tak ty takto, kamarat moj najlepsi byvaly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dobreeee..... :mrgreen:
to ma proste napadlo ze co by sa asi stalo... :D :D :D
dobre ze som nemal prachy na toho kona, keby som prisiel o 80k tak to by ma asi nepotesilo :wink: :wink:

Re: taka mala uvaha

Posted: 08:51 05. Dec 2008
by Pajule
Hh já sem taku proměnu zažila a je to divný ... :roll: ale na K1 to šlo..

Re: taka mala uvaha

Posted: 18:54 06. Dec 2008
by Morendred
kucik wrote:Nemelo by to bejt mozny a muze to udelat chybu grafiky, protoze s phenotypem specifickym jen pro hracsky postavy zmenis vzhled na potvoru, ktera tyhle phenotypy nema. Pokud se ti to povede, tak je pravdepodobny, ze prijdes o kone.
Kun je myslim vzhled ocasu ne? Pri premene to prohazuje cely model. Je mozne pokud se potom zmenis zpatky, ze uz kone mit nebudes, ale pokud ti nezmizi z inventare predmet "slezt z kone" tak o neho nemuzes prijit. Kazdopadne premena na koni je haluz a zneuzivani fungovani sistemu.

Re: taka mala uvaha

Posted: 20:21 06. Dec 2008
by kucik
Soucasny kone jsou porad jeste jen phenotype a ne ocas, ale mas pravdu, nemel by o nej prijit. Ja jsem nad tim moc nepremejslel. Ale netusim, co by to udelalo ty grafice.