Page 1 of 1
Nemožnost přihlášení se...
Posted: 21:22 05. Dec 2008
by Enceladus
Již druhý den se marně pokouším přihlásit po registraci na webu. Po vyplnění potřebných údajů mi naskočí hláška špatné jméno, nebo heslo... Můžete mi poradit jak postupovat dál? Děkuju!
Re: Nemožnost přihlášení se...
Posted: 21:32 05. Dec 2008
by Tretas
Re: Nemožnost přihlášení se...
Posted: 22:01 05. Dec 2008
by igor
Enceladus wrote:Již druhý den se marně pokouším přihlásit po registraci na webu. Po vyplnění potřebných údajů mi naskočí hláška špatné jméno, nebo heslo... Můžete mi poradit jak postupovat dál? Děkuju!
máš recht, kouknu na to.
Re: Nemožnost přihlášení se...
Posted: 22:16 05. Dec 2008
by igor
OPRAVENO
dík za info, zkus se znovu zaregistrovat
Re: Nemožnost přihlášení se...
Posted: 22:37 05. Dec 2008
by Enceladus
igor wrote:OPRAVENO
dík za info, zkus se znovu zaregistrovat
Děkuju, už mi to funguje
