Page 1 of 1

Dotaz : lze dodatečně vložit nebo editovat popisek postavy

Posted: 18:09 21. May 2007
by monstera
a když, tak jak ?

Re: Dotaz : lze dodatečně vložit nebo editovat popisek posta

Posted: 18:16 21. May 2007
by Rejty
Myslete na to pri tvorbe postavy...

Re: Dotaz : lze dodatečně vložit nebo editovat popisek posta

Posted: 18:24 21. May 2007
by monstera
Rejty wrote:Myslete na to pri tvorbe postavy...
jo, jistě, ale když už postava běhá po thalii, už to nejde ?

Posted: 18:35 21. May 2007
by Daanri
Myslim ze to jde ale je to zbytocne narocne a moze to spravit asi len ten kto ma pristup k databazi postav a to mu ubera zbytocne cas od toho aby mohol spravit nieco uzitocne...takze ako vravi rejty myslite nato pri tvorbe postavy.

Posted: 22:39 21. May 2007
by Kiri
heh, kdyz se mtvoril postavu netusil jsem k cemu ma byt popiske dobry, protoze sem NWN do et doby vubec neznal, ale coz pockam si do wipe a ostre verze Thalie ;-) Stejne ty popisky nejsou nijak podstatne. Kazda postava se vyviji v prubehu ry, takze popisek na zacatku nemu vubec souviset s postavou ke konci jejiho ucelu, zcehoz lezi vyvodit, ze osud je nevypocitavy a podobne. mno

Posted: 22:52 21. May 2007
by OneHeart
bude wipe? :shock:
to sem si měl rozehrát krátkodobou postavu :x

@Kiri: minimálně je dobrý tam mít vzhled postavy a třeba její chování

Posted: 22:53 21. May 2007
by kucik
Muj odobni nazor:

Pokud minim hrat postavu vazne, driv nez ji vytvorim, vymyslim si zhruba jeji charakter a detailne jeji vzhled. Pokud minim postavu vazne, obetuju se, a napisu par radek o tom, jak vypada a jak pusobi na prvni pohled.
Charakter se muze v prubehu hry dotvaret tak jak ji ovlivnujou ostatni. Mejm postavam se tp stava casto.
Do popisu je myslim zbytecny psat zivotopis nebo psychologickej rozbor. To na prvni pohled stejne nepoznate. Do popisu pisu to, co je poznat behem kratkeho setkani.

Povahu postava muze zmenit ale vzhled jen velmi vyjimecne.

Posted: 22:57 21. May 2007
by Daanri
Jakej wipe zas? ak vies o nakom wipe mohol by si informovat aj nas v teame nech vieme viac :lol: :lol: :lol:

Do popisku sa pise hlavne vzhlad postavy, ziadne historie a povahove rysy...historia sa posiela DM a povahov rysy je zbytocne pisat do popisku tie sa mozu menit

Posted: 22:57 21. May 2007
by Rejty
Predem dekuji, za sireny poplasnych zprav o wipu! :?

Pro vsechny: Neni se ceho bat. Za prve, az sem Thalie team napise, ze bude wipe, tak to teprve bud neco znamenat... :roll: Za druhe k wipu neni zadny duvod, svet neni dodelany (at uz lokace ci systemy), vse neni otestovane. Takze by byl zbytecny...

Posted: 08:51 22. May 2007
by Kiri
Heh, no nic zda se, ze mi zase nikdo poradne nepochopil, za slovo **** se omlouvam.