Page 1 of 1
Zbrane z nove palety
Posted: 23:48 06. Dec 2008
by nomis_b
U obourucnich zbrani z nove palety se uz neobjevuje to bonusove dmg, co maji mit podle Informaci obourucky. Je to tak, ze zmizelo, nebo se pridava automaticky HAKama, tzn ze pujde videt, az si vec nasadim?
Re: Zbrane z nove palety
Posted: 05:20 07. Dec 2008
by pepa48
1) pokud vim, tak zbraně z nový palety ještě nejsou
2) ten bonus by měl bejt na zbraních i ze starý palety, ale na těch co jsou +1 a vejš, protože jinak to těm základním ohromně navýší cenu
3) počítam, že bod 2) bude platit i u zbraní nový palety
Re: Zbrane z nove palety
Posted: 09:12 07. Dec 2008
by Rejty
Zbrane z novy palety jeste nejsou v obchodech. Navic u nich nebude bonusovy zraneni jako vlastnost, ale primo jako jejich zakladni zraneni. Ctete poradne, co je novyho a nebudete sirit takovy famy.

Re: Zbrane z nove palety
Posted: 10:56 07. Dec 2008
by nomis_b
no ja se podival k Theogilovi a videl sem tam nadherebe obourucni kladivo, ktere sem tam predtim nezahlidl. A prave tohle kladivo melo 1k10 zraneni (bylo zelezne) tak sem se zeptal no..
On mel na vyber i vice zeleznych obourucnich zbrani a zadne z nich nemelo pridavne bonusove zraneni, tak sem si rikal, ze je to treba ten novej obchod.