Page 1 of 1

podivná hláška

Posted: 12:04 08. Dec 2008
by DenGrasse
stalo se mi, že drhlo připojení, čehož jsem si nevšiml, takže jsem zuřivě klikal na všechno možný. když se to chytlo, v pravym okně se mi X krát zobrazila hláška

"executing next check"

nevíte někdo povolaný, co to znamená?

Re: podivná hláška

Posted: 13:00 08. Dec 2008
by Dron
DenGrasse wrote:stalo se mi, že drhlo připojení, čehož jsem si nevšiml, takže jsem zuřivě klikal na všechno možný. když se to chytlo, v pravym okně se mi X krát zobrazila hláška

"executing next check"

nevíte někdo povolaný, co to znamená?
Mě se to občas také objevuje, bez jakéhokoliv klikání a myslím, že se to stává v Ivory. Nejsou to stráže nebo tak něco?

Re: podivná hláška

Posted: 13:34 08. Dec 2008
by kucik
Je možný, že jsem tam tu hlášku zapomněl já. Podívám se.

Re: podivná hláška

Posted: 13:49 08. Dec 2008
by DenGrasse
bylo t v lokaci karatha - hřbitov - jih

Re: podivná hláška

Posted: 13:53 08. Dec 2008
by kucik
Mno jestli je to moje hláška, tak to ani moc nesouvisí s tim, kde postava je. Ve skutečnosti to ani nemusí souviset s postavou, který se to píše. Kouknu na to večír. Ale angličtinu u debugu používám asi akorát já, takže bych to tipoval na můj zapomenutej pozůstatek.

Re: podivná hláška

Posted: 11:45 09. Dec 2008
by kucik
Dneska jsem poslal opravu.