Page 1 of 1

převtělení do přítelíčka

Posted: 12:08 08. Dec 2008
by DenGrasse
děje se mi taková podivná věc. při převtělení do přítelíčka a následném návratu se mi stane toto:

- zmizí barvy označující u statů efekty za subrasu (samotné staty se nezmění, ale jsou bíle zobrazené jako by byly přirozené)

- klesne mi AB ze 7/2 na 5

- klesnou mi všechn save na -1

to poslední mě nedávno málem zabilo.

nepomáhá proti tomu vůbedc nic kromě relogu. ještě jsem zjistil, že když dám meditaci, vrátí se všechno zpět, s výjimkou save na will, který zůstane na -1. fakt podivný.
nevim, jeslti je to jen tehdy, když je familiar zasažen negativním efektem, zraněn, nebo vždycky.

Re: převtělení do přítelíčka

Posted: 20:08 08. Dec 2008
by nomis_b
ze by to bylo to dynamicka uprava potvor?? to by s tim souviset nemelo, ne? Co mas za pritelicka?

Re: převtělení do přítelíčka

Posted: 10:18 09. Dec 2008
by DenGrasse
mam impa, ale spíš se mi zdá, že se to pobije s efekty za subrasu... ten will save, kterej se jako jedinej nevrátí, má nějaký bonus za rasu...

stává se to naprosto pravidelně, což není nic moc... zejména ty sejvy jsou vošajslich.

Re: převtělení do přítelíčka

Posted: 11:00 09. Dec 2008
by Pajule
já mam okřídlenou elfici a když se převtělim do přítelíčka tak se mi nic neshodí a všechno je tak jak má bejt a mam teda pantera ...