Page 1 of 2
Strážce klenotnictví
Posted: 13:58 09. Dec 2008
by Phantorris
Je to taková maličkost, ale strážce klenotnictví v Karathe na naměstí má v popisu že je to jeden z mužů, kteří za drobný plat slouží v milici chránící vísku Ivory a že je z řad rolníku, ale vypadá, díky výcviku, jak gardista nebo neco tak. Myslim, že to je popis Ivorský domobrany z dob ještě před wipem, jestli si dobře pamatuju.
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 18:02 09. Dec 2008
by Pajule
jo je a myslim , že ho tam mají furt eště

a to domobrana vznikla jen díky jednomu pomocného ponocnému
a jeden emnší detail hodně lidí považuje Ivory za ves , ale mám ten pocit , že tedka už to je bohužel město sic malinké...?
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 18:58 09. Dec 2008
by Neithan1
No niekto furt tvrdi ze to je mesto kvoli "hradbam" ale tie "hradby" tam boli uz pred wipom. (nevylucujem ze to mesto neni).
Typujem ze straze tam boli dosadene na rychlo tak sa tam hodili ti ivorsky branci ? A novy vzhlad prisiel s novymi obchodmi ak sa nepletiem.
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 19:02 09. Dec 2008
by kucik
Za toho domobránce tam nejspíš můžu já. Jsem někdy v únory narychlo rozhazoval strážce do obchodů a tenhle mi asi omylem přišel pod ruku. Tak prosim, kdyby ho někdo patřičně upravil.
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 19:32 09. Dec 2008
by Neithan1
Nejtan mel zase jednou pravdu
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 19:48 09. Dec 2008
by Krata
Ivory měli hradby už přes tim.. palisádu jen stráže stáli u dveří
ivory se rozšířilo kvůli dobrodruhum.. dyk tam chodil a obchodovla skoro každej, tak Ivory našetřilo trochu peněz a postavilo pár bejváků navíc
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 19:57 09. Dec 2008
by Žorž
Respektive, bylo vyhlazeno drowí invazí 1395 k.l. - poté, za pomoci právě Ivorské domobrany, se lidi přeci jenom dali znovu do kupy a postavili ves novou, o to řádnější, až vyrostla v toto malé obchodní městečko. Částečně díky píli místních, ale také díky vhodnému, ač možná někdy nevýhodnému, umístění uprostřed všeho dění. Díky tomu Ivory vzkvétá.
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 21:18 09. Dec 2008
by monstera
Žorž wrote:Respektive, bylo vyhlazeno drowí invazí 1395 k.l. - poté, za pomoci právě Ivorské domobrany, se lidi přeci jenom dali znovu do kupi a postavili ves novou, o to řádnější, až vyrostla v toto malé obchodní městečko. Částečně díky píli místních, ale také díky vhodnému, ač možná někdy nevýhodnému, umístění uprostřed všeho dění. Díky tomu Ivory vzkvétá.
ale stejně posezení u ohně u rybníčka nemůže výrazně přepychovější restaurace nahradit - uvnitř sedí jenom štamgastii...
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 12:19 10. Dec 2008
by Pajule
hmm mě taky chybí to posezení u ohně u tý hospody je to takové divné

ale já to věděla , že ej ivory město chacha , páč má radního a radního má jenom město né?

Re: Strážce klenotnictví
Posted: 12:27 10. Dec 2008
by nomis_b
me se to posezeni v hospudce libi. stejne se tam vsici zase slezaj. Jen by to tam mozna jeste chtelo zahradni grill

Re: Strážce klenotnictví
Posted: 12:29 10. Dec 2008
by Pajule
ten vohnícek měl své vesnické kouzlo

Re: Strážce klenotnictví
Posted: 14:13 10. Dec 2008
by Tretas
přesně ohniček by tam mohl bejt, nechce ho tam nějaké hodné WB hodit?

Re: Strážce klenotnictví
Posted: 15:00 10. Dec 2008
by Neithan1
Ked dostanu ohnicek ja chcem sigurdovu multifunkcnu vez s minibarom a stojanom na mece ktory bude umiestneny nad jeho plazmovou TV sony bralia.
Re: Strážce klenotnictví
Posted: 15:03 10. Dec 2008
by Krata
Dyk tam máte krb

to chcete ještě ohníček? ... ale s tim barem a TV souhlasim
Mě se to zdá stejné jako když tam byl honíček.. jenom ted aspon nemusej postavy chodit nakupovat pití tak daleko ale hospodu maj hned u nosu

Re: Strážce klenotnictví
Posted: 15:33 10. Dec 2008
by nomis_b
no jesta by tochtelo cisnici venku. nejakou hezkou, co b ytaky prodavala. nebavi me furt chodit dovnitr, kdyz chci pivo.
P.S: A rovnou by mohla vykupovat kozky, at nemusim ke smelinari a prodavat aj ozdravne lahve, at nemusim ke korenarce pro lektvary