Page 1 of 1

obourucni kladivo

Posted: 15:03 11. Dec 2008
by nomis_b
Koupil jsem si ocelove obourucni kladivo : maul

Vedel jsem, ze je to CEP zbran a je tedy nepodporovana featy. Ale zjistil jsem, ze u ni nefunguje ani bonusove dmg za obourucni zbrane a bohuzel na ni ani nejde zakouzlit zadne kouzlo :(

S tim kouzlenim to asi zmenit nepujde, ale to bonusove dmg by slo zmenit? nebo by sa musel predelat HAK?


PS: Je strasne krasne jak s ni ten malej trpaslik bojuje, ale bohuzel bez te podpory je tak jen k opirani se o ni v hospode :(

Re: obourucni kladivo

Posted: 15:14 11. Dec 2008
by kucik
To zvýšení dmg dodělám. Nejedná se jen o tuhle zbraň, ale o všechny. Jenom se to snažim vždycky posílat ven v nějakejch větších balíčkách, ať to neměnim každej druhej den. Zároveň s tim přibude taky jednoruční kopí. Takže tenhle vejkend se to pokusim vypustit.

Kouzla pro to dodělám, jenom by mi hodně pomohlo, kdybych měl nějakej seznam kouzel, který je potřeba změnit.

Featy někdy později.

Re: obourucni kladivo

Posted: 17:03 11. Dec 2008
by nomis_b
magic weapon
flame weapon
greater magic weapon
keen edge (slashing)
darkfire
bless weapon
deafening clang
holy sword
blade thirst (slashing)
blackstaff

PS: jestli to pude to zvyseni dmg i ohen, tak to bude bomba. Moc si me potesil :mrgreen:
Featy nejsou nutny. S tim uz sem se smiril.

Re: obourucni kladivo

Posted: 10:13 13. Dec 2008
by Theogil I
kucik wrote:To zvýšení dmg dodělám. Nejedná se jen o tuhle zbraň, ale o všechny. Jenom se to snažim vždycky posílat ven v nějakejch větších balíčkách, ať to neměnim každej druhej den. Zároveň s tim přibude taky jednoruční kopí. Takže tenhle vejkend se to pokusim vypustit.

Kouzla pro to dodělám, jenom by mi hodně pomohlo, kdybych měl nějakej seznam kouzel, který je potřeba změnit.

Featy někdy později.
Lorde Kuciku a bude ten balíček obsahovat i opravené crafterské nástroje - použití pro všechny? Díky T.

Re: obourucni kladivo

Posted: 14:21 13. Dec 2008
by kucik
Jop.