Page 1 of 1

stráže a kápě

Posted: 14:42 13. Dec 2008
by DenGrasse
stráže v kel-a-hazru mě vyzvaly k identifikaci sejmutím kápě. fajnová věc! moc chválim, je to povedená věc.... snad jen detail: byly to stráže v přístavu poté, co jsem přišel z palácové čtvrti... spíš by to mělo být obráceně, při vstupu. ale chápu, že to asi nejde rozlišit, jak se ocitne postava v detekční vzdálenosti, takže v poho. fakt dobrý!

Re: stráže a kápě

Posted: 18:48 13. Dec 2008
by Krata
To jsou spíš preventivní prohlídky pro každého.. ne jen pro příchozí

Re: stráže a kápě

Posted: 11:58 15. Dec 2008
by DenGrasse
no já spíš myslel, jeslti je tam nějaká proměnná, která určuje pravděpodobnost spuštění, jestli by nestálo za to jí nastavit u každýho strážnýho jinak (třeba úalác 100% atd.), ale asi je to zbyečná práce.

Re: stráže a kápě

Posted: 12:07 15. Dec 2008
by kucik
To už je trochu moc komplikovaný.