Page 1 of 1

Baliky pres moře

Posted: 16:38 14. Dec 2008
by Bahnak
Opet neodjizdi lod do pouste, cekal sem hodku az lod vypluje, sledoval sem listek... zbyva 2 minuty, minuta ... a lod jede v 6 hodin. to nastve, balik dorucit nestihnu vcas... rovnou zrušte listky a napiste u kapitana pojedu až se mi bude chtit...

Re: Baliky pres moře

Posted: 17:44 14. Dec 2008
by kucik
Sorry, delam na tom. Hned jak budu mit cas, tak to opravim, ale opravdu se nedloubu v nose.