Baliky pres moře
Posted: 16:38 14. Dec 2008
Opet neodjizdi lod do pouste, cekal sem hodku az lod vypluje, sledoval sem listek... zbyva 2 minuty, minuta ... a lod jede v 6 hodin. to nastve, balik dorucit nestihnu vcas... rovnou zrušte listky a napiste u kapitana pojedu až se mi bude chtit...