Page 1 of 51
Pady serveru
Posted: 21:37 14. Dec 2008
by nomis_b
Tak me napadlo, zalozit tohle tema s tim, ze kdyz bude nejaky neplanovany pad serveru, tak napisete co presne ste delali za cinnost a diky tomu muzeme zkusit zanalyzovat, cim by to mohlo byt. Urcite by bylo dobre to popsat lepe , napr craft(slevarenstvi), zabijeni (alansijske vrchoviny), kupovani zbrane(Ivory) at se v tom vyzname.
Re: neplanovane pady serveru
Posted: 00:54 15. Dec 2008
by kucik
Se zeptam primo: Kterej DM se zkousel lognout?
Re: neplanovane pady serveru
Posted: 00:56 15. Dec 2008
by paja13
kucik wrote:Se zeptam primo: Kterej DM se zkousel lognout?
to jako lognuti dm zpusobi tohle? si delas srandu ne?
Re: neplanovane pady serveru
Posted: 10:56 15. Dec 2008
by kucik
Kdyz je v modulu příliš velká paleta (maximum je 16 000), tak to dělá tyhle problémy.
Re: neplanovane pady serveru
Posted: 10:58 15. Dec 2008
by nomis_b
hm, tak to abych se zacal bat, az tam dodelam 12 ruznych kusu od kazde zbroje a zbrane..
Asi udelam jeden universalni vzhled a budete si to muset prebarvit

Re: neplanovane pady serveru
Posted: 11:26 15. Dec 2008
by kucik
Tak ty vzhledy vytvářej dynamicky na fleku, ne?
Re: neplanovane pady serveru
Posted: 22:08 15. Dec 2008
by Godried
Tak tedy nevim, ale dnes je to samy pad serveru

. Muze mi nekdo rict, co se to deje

Predmet co sem si koupil je fuc, o zlatkach a xp radeji ani nemluve....

Re: neplanovane pady serveru
Posted: 23:30 15. Dec 2008
by kucik
Hmmm, pada to casto kdyz se nekdo logne. Nejak nevim proc :-/ Nevim o zadnejch velkejch zmenach.
Re: Pady serveru
Posted: 15:37 16. Dec 2008
by nomis_b
hm, no craft je na serveru uz dlouho a i kdyz sou lagy, tak bezi uplne krasne rychle.. spis si vzdy vytrham usi, nez neco nakoupim, protoze na rozhovor cekam pul hodky.
Re: Pady serveru
Posted: 16:00 16. Dec 2008
by monstera
nomis_b wrote:hm, no craft je na serveru uz dlouho a i kdyz sou lagy, tak bezi uplne krasne rychle.. spis si vzdy vytrham usi, nez neco nakoupim, protoze na rozhovor cekam pul hodky.
Po Listopadu přišel Servropad !
Re: Pady serveru
Posted: 17:18 16. Dec 2008
by kucik
Hmm, padá to vytrvale po logu některejch hráčů :-/
Re: Pady serveru
Posted: 17:34 16. Dec 2008
by kucik
Kdyžtak prosím pište, jestli jste dělali něco.... třeba né moc častého, jestli se loadovala nějaká lokace, nebo tak, když to padlo.
Re: Pady serveru
Posted: 18:07 16. Dec 2008
by Rejty
Nemate treba moc narvanej inventar?
Re: Pady serveru
Posted: 18:39 16. Dec 2008
by nomis_b
monstera wrote:
Po Listopadu přišel Servropad !
hm, 7 listopad : zlatnik
13 listopad: krejci
17 listopadu, nova visaz
24 listopad truhlarina
no nevim nevim .. v listopadu sem byl celkem tvorivy
Ale ono ty zakladni crafty co sou tu od srpna jsou napsane tak 10x hure a zapeklite, ze bych spis cekal, ze by meli zdrzovat ty.
No zkusim pres ty vanoce zapracovat i na dynamickem vzhledu veci a vlastnosti u craftu.
Btw vcera sem se pripojil po spadnuti a za 3minuty jsem byl hned zase pryc.. to sand jeste nikdo ani nestihl se rozkoukat a spadlo to zas a znova.
Re: Pady serveru
Posted: 18:55 16. Dec 2008
by kucik
To bude nějaká jiná haluz. Scripty to podle mě neshazujou, to musí bejt nějakej větší neřád.