Page 1 of 1
Trofeje
Posted: 22:17 14. Dec 2008
by paja13
zadny kuze ani nic nepada z
jelenu
cerny antilopy
stary bazilisek (tam to nastve nejvic)
jo a proc pada z obriho kraba jen jeden kousek masa stejne velkej jak z obycejnyho krabika? kdyz to je takovej tank s klepetama?
Re: Trofeje
Posted: 00:43 15. Dec 2008
by Jonny
Když už sme u toho, tak z divočáků taky nic nezbyde...
Re: Trofeje
Posted: 00:48 15. Dec 2008
by Marvin
V Alwarieli tiez nic moc, stahovat nejdu:
-lity tygr
-komar
-panter
Aj ked pisane bolo ze idu, ale nejdu
Re: Trofeje
Posted: 01:03 15. Dec 2008
by igor
Marvin wrote:V Alwarieli tiez nic moc, stahovat nejdu:
-lity tygr
-komar
-panter
Aj ked pisane bolo ze idu, ale nejdu
Co bys chtěl stahovat z komára?

Re: Trofeje
Posted: 01:14 15. Dec 2008
by Kiri
komarovi bych trhal kridla a sosak...urcite by se mohli hodit v alchymii, stejne jako kridlo netopejra, nebo opici parat..., ne?
Re: Trofeje
Posted: 01:58 15. Dec 2008
by Neithan1
igor wrote:Marvin wrote:V Alwarieli tiez nic moc, stahovat nejdu:
-lity tygr
-komar
-panter
Aj ked pisane bolo ze idu, ale nejdu
Co bys chtěl stahovat z komára?

ved komar sa stahovat dal.. boli zneho kridla myslim..alebo ten sosak ?
Re: Trofeje
Posted: 07:06 15. Dec 2008
by Pajule
uá si pamatuju , že Melvík nějak pracoval na těch jelenech a nějak se to asjec nepovedlo?ale fakt už nevim

Re: Trofeje
Posted: 10:51 15. Dec 2008
by nomis_b
vy si ale navymyslite.. nechcete stahovat i stromy z kury? Uz tak vsechny ghuli jatra, prstenicky nemrtvaku, a peri cervenacku je dosat na hrane a vam je to malo

Re: Trofeje
Posted: 11:11 15. Dec 2008
by kucik
Jó, tak určo se to doplní, ale zároveň se musí vymyslet, aby ty věci taky k něčemu byly.
Re: Trofeje
Posted: 12:14 15. Dec 2008
by DenGrasse
když už jsem u těch ghůlích jater, nešly by jako item zmenšit? jsou velký jako celej ghůl...

Re: Trofeje
Posted: 12:30 15. Dec 2008
by kucik
Ghůl, přesným názvem Ghoulus Heparus, má holt játra velká. Dle klinických testů je jejich nebývalé zvětšování způsobeno přiživováním se na alkoholem nasáklých mrtvolách dobrodruhů. Učenci soudí, že právě pro odbourávání pro ghoula škodlivých látek, kterých bývají v poslední době mrtvoly plné, tato játra nadměrně zbytněla. Další teorie tvrdí, že svůj vliv na tento jev má dlouhotrvající vliv druhého měsíce, Urúva obíhajícího planetu. Nepodařilo se však prokázat, že by so toto projevovalo i na jiných živých či nemrtvývh tvorech. Obzvláště velkou mezerou ve výzkumu jsou trpaslící, neb zatvrzele odmítají darovat svoje játra felčarům.
Re: Trofeje
Posted: 12:54 15. Dec 2008
by DenGrasse
hm... a kde že ti trpasličí ghúlové vlastně žijí ?

Re: Trofeje
Posted: 19:13 15. Dec 2008
by nomis_b
no, muzes najit par ghulich hobitu za Doubkovem. Nejsou to sice uplne trapslici, ale sou taky dobre mali.