Page 1 of 1

NPC - rozhovor

Posted: 11:42 23. May 2007
by Sorrow
Muze tu nekdo do detailu popsat jak se dela rozhovor s NPC.
I jak se dela aby jich tam bylo vice na vyber.
Diky predem...

Sorrow

Posted: 17:24 23. May 2007
by Sylmael
Odkaz na nejake pdf (po anglicky). Je tam aj ako na dialogy (conversations)

http://imej.wfu.edu/articles/2005/1/02/ ... torial.pdf

Posted: 18:34 03. Aug 2007
by Rejty
Mohl by sem pls nekdo vypsat ty TOKENY, nebo jak se tomu nadava... Myslim to, ja se do rozhovoru doplni napr. jmeno postavy, NPC, atd. Nebo jak udelam podminku, aby se tenhle rozhovor zobrazil tem, co maji vlastnosti vyssi jak 16, atd. Nebo alespon hodit odkaz, kde to najdu.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 14:13 03. Feb 2008
by kucik
Existuje nekde nejaky soupis co pouziva jake tokeny? Asi by nebylo dobry, abysme si je navzajem prepisovali.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 19:23 25. Feb 2008
by jaara
Ono je to asi celkem jedno, kdyz se vetsinou nastavuji primo pri rozhovoru..
Ale v zajmu korektnosti bychom mohli rozdat nejake rozsahy

Re: NPC - rozhovor

Posted: 11:44 24. Jun 2010
by Bluud_Elf
Kdyz pozmenim dialogy a pak se lognu na lokalu, nezobrazi se mi zmeny. Pujde to pak v modulu?

Re: NPC - rozhovor

Posted: 10:27 25. Jun 2010
by kucik
To je dost divný. Asi děláš někde chybu.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 10:44 25. Jun 2010
by Bluud_Elf
kucik wrote:To je dost divný. Asi děláš někde chybu.
Je to mozny, ale nenapada me kde. Pozmenim rozhovor, ulozim, ulozim modul, testuju..

Re: NPC - rozhovor

Posted: 13:04 25. Jun 2010
by Bluud_Elf
Zatezujou NPC rozhovory server? Ze by pridal nejaky, alespon kratky hovory nahodnym NPC.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 14:51 25. Jun 2010
by kucik
Rozhovory problém nejsou.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 15:58 01. Jul 2010
by Bluud_Elf
Jsou v modulu nascriptovany nejaky zakladni tokeny jako osloveni? pan/pani atd..?

Re: NPC - rozhovor

Posted: 16:04 01. Jul 2010
by Rejty
Netuším. Vůbec by to chtělo si celkově pohrát s rozhovory a navázat na ně třeba pevný Q...

Re: NPC - rozhovor

Posted: 16:08 01. Jul 2010
by DenGrasse
Jj, můžem to testnout až se bude dělat nový podtemnový město.

Re: NPC - rozhovor

Posted: 19:42 04. Jul 2010
by Bluud_Elf
Nevimte cim to muze byt? Nedavno jsem posilal nejake dolazene lokace. Treba chram Xian. Odebral jsem nepotrebne casti rozhovoru jako zaplatit za veci v truhle, ale na serveru je porad ta stara verze , prestoze u me na lokalu je ta nova a v lokaci co sem posilal by tudiz mel bejt ten novej hovor..

Diky

Re: NPC - rozhovor

Posted: 13:56 16. Jul 2010
by kucik
Bluud_Elf wrote:Jsou v modulu nascriptovany nejaky zakladni tokeny jako osloveni? pan/pani atd..?
Tyhle základní tokeny máš hotové už od bioware. Jen pokud máš jako třeba já všude angličtinu, tak je trochu problém rozpoznat, co je tam pak v českém překladu. :)
Bluud_Elf wrote:Nevimte cim to muze byt? Nedavno jsem posilal nejake dolazene lokace. Treba chram Xian. Odebral jsem nepotrebne casti rozhovoru jako zaplatit za veci v truhle, ale na serveru je porad ta stara verze , prestoze u me na lokalu je ta nova a v lokaci co sem posilal by tudiz mel bejt ten novej hovor..
Záleží co všechno bylo od tebe importováno. Dělal to asi Rejty, takže záleží, co jsi mu řekl, že má importovat. Protože na modulu dělá obvykle víc lidí najednou, přepisuje se vždy jen to, co ten který člověk upravoval, abysme si navzájem nepřepisovali práci.
Takže pokud jsi upravil i rozhovory, musíš napsat které rozhovory se mají přepsat.