Page 1 of 3

Vánoční sbírka

Posted: 14:11 15. Dec 2008
by kucik
Jelikož se blíží vánoce a my máme hluboko do kapsy, rozhodli jsme se uspořádat sbírku na záchranu některých našich hladem sužovaných kamarádů. Doslechli jsme se totiž, je na jiných serverech zatvrzele odmítají jakékoliv dary. Abyste si tedy nemysleli, že tady je tomu stejně, uvádíme vše na pravou míru. Nechcete-li mít na svědomí naše prázdné žaludky, podpořte nás kusem bůčku, nebo flaškou whiskey.

Přispějte na záchranu členů týmu. Posílejte alkohol v jakémkoliv množství, mladší sestry, cukroví, zbytky bramborového salátu a kosti od stolu.

Všem nám tím uděláte nesmírnou radost.

Image

Re: Vánoční sbírka

Posted: 14:14 15. Dec 2008
by Kiri
Kolik XP a zlata date za segru?

Re: Vánoční sbírka

Posted: 14:21 15. Dec 2008
by kucik
To záleží, jak je tvoje sestra šikovná...

Re: Vánoční sbírka

Posted: 14:21 15. Dec 2008
by Kiri
nevim, urcite nejsikovnejsi :D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 14:41 15. Dec 2008
by Rejty
Co vsechno umi?

Re: Vánoční sbírka

Posted: 15:00 15. Dec 2008
by Kiri
Zpivat...hasit pozar...*premysli*..vecere vobcas...hraat ... *usmeje se pobavene* Tak 100 000 XP a 100krat tolik zlataku...*podava pravici*

Re: Vánoční sbírka

Posted: 15:51 15. Dec 2008
by igor
Konečně přinese členství v teamu i nějaké ovoce* :)
* ovoce je krycí název pro vše co se dá pít a konzumovat

Re: Vánoční sbírka

Posted: 18:27 15. Dec 2008
by Pajule
Kiri wrote:Kolik XP a zlata date za segru?
tsss to ti nedaruju!Počkej až tě doma uvidim

Re: Vánoční sbírka

Posted: 18:59 15. Dec 2008
by Krata
Co když mám starší ségru?

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:02 15. Dec 2008
by kucik
V tvém případě je to v pořádku ;)

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:40 15. Dec 2008
by Neithan1
mam psa...

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:49 15. Dec 2008
by Krata
Tak přibalim starší sestru, zdarma jejího manžel a psa :)

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:55 15. Dec 2008
by nomis_b
Hm a lahvace at mam co pit k toolsetu nikdo neposle :cry:

Re: Vánoční sbírka

Posted: 19:56 15. Dec 2008
by Neithan1
dorovnavam kratovu nabidku a prihadzujem ozdobny kosik buchiet, morsku muslu a flasu konzumnej vodky .

Re: Vánoční sbírka

Posted: 21:11 15. Dec 2008
by monstera
Krata wrote:Co když mám starší ségru?
Škoda, že jsem jedináček, mít tak starší ségru, hned bych nám ji poslal. Mimochodem, mě bude v dubnu 65....