Page 1 of 1

dietní jídlo

Posted: 11:04 16. Dec 2008
by DenGrasse
jídlo zakoupené v krámku u té prodavačky... eee.. no její jméno začíná myslim na E, má malý stánek v karathě - západní bráně hned za zdí vedle hasharilovy věže.. no prostě je nějaký divný, bo po jeho konzumaci se body hladu ani nehnou, testováno na všem co prodává.

asi první opravdu dietní strava :mrgreen:

Re: dietní jídlo

Posted: 12:17 16. Dec 2008
by Neithan1
DenGrasse wrote:jídlo zakoupené v krámku u té prodavačky... eee.. no její jméno začíná myslim na E, má malý stánek v karathě - západní bráně hned za zdí vedle hasharilovy věže.. no prostě je nějaký divný, bo po jeho konzumaci se body hladu ani nehnou, testováno na všem co prodává.

asi první opravdu dietní strava :mrgreen:
a ani to nevypisuje hlasku ze to postavicka konzumuje.

Re: dietní jídlo

Posted: 12:27 16. Dec 2008
by kucik
Pravděpodobně špatný tagy na jídle.

Re: dietní jídlo

Posted: 13:39 16. Dec 2008
by monstera
kucik wrote:Pravděpodobně špatný tagy na jídle.
nekoupuj předraženej šmejd, jez ovoce, je zdravé...

Re: dietní jídlo

Posted: 17:41 16. Dec 2008
by DenGrasse
hlášku že postava konzumuje mi to snad nevypisuje nikdy.. to má ? :mrgreen:

Re: dietní jídlo

Posted: 17:45 16. Dec 2008
by Tretas
ne :-D