Page 1 of 1
Klerik doména smrti
Posted: 11:05 16. Dec 2008
by ravangorn
Chtěl bych se zeptat jak nebo kdy dostanu kouzla uvedená u domény smrt (přízračný zabiják (3), oslabení (5)) mám už 5. úroveň a v knize kouzel zabiják nepřibil. A stín, který se má vylepšovat v závislosti na úrovni klerika má od 1. úrovně pořád 19 životů. Tak jak to vlastně je?
Re: Klerik doména smrti
Posted: 11:54 16. Dec 2008
by kucik
Myslím, že s tímhle se nehýbalo, takže podle
http://nwn.wikia.com/wiki/Cleric máš kouzla 5. kruhu od 7. levelu klerika.
Na toho avatara by se někdo musel podívat do palety.
Re: Klerik doména smrti
Posted: 12:53 16. Dec 2008
by human_wreck
Trošku jsi se přepsal - Pětkový kouzla až od 9. levelu, ale na nwn wiki je to pak dost zřetelné.
Re: Klerik doména smrti
Posted: 13:31 16. Dec 2008
by kucik
Ajo, jsem koukal na špatný číslo. Takže tak

Re: Klerik doména smrti
Posted: 00:37 17. Dec 2008
by ravangorn
kucik wrote:Myslím, že s tímhle se nehýbalo, takže podle
http://nwn.wikia.com/wiki/Cleric máš kouzla 5. kruhu od 7. levelu klerika.
Na toho avatara by se někdo musel podívat do palety.
Jo tak to jsem nezkoumal

. Páč v tý češtině mám napsáno, že je ten zabiják ve třetím kruhu.
Re: Klerik doména smrti
Posted: 10:54 17. Dec 2008
by kucik
Je to čtvrtej kruh, tzn. 7. level (tetokrát jsem se s tim sedmym levelem trefil

)
Re: Klerik doména smrti
Posted: 12:42 18. Dec 2008
by ravangorn
Jo tentokrát to vyšlo

. Jinak teda v tom 4. kruhu teda už je

. Teďka už jenom ten stín aby byl k něčemu

Re: Klerik doména smrti
Posted: 13:19 18. Dec 2008
by nomis_b
hm, no tak to asi moc nadsenej nebudes
Ono se muzes rozhodnout bud summon, nebo stin a stin kazdopadne nevede

Re: Klerik doména smrti
Posted: 18:22 18. Dec 2008
by ravangorn
Tomu tak úplně nerozumim

Takže ten stín se nevylepší? Je jasný, že summon je lepší teďka, ale jestli se s nim dá něco udělat

Re: Klerik doména smrti
Posted: 21:22 18. Dec 2008
by nomis_b
jotenstin bude lepsi, ale i kdyz bude lepsi, tak dostanes i lepsiho summnona. ten summon vzdy bude lepsi, nez tvuj stin, at aüz to srovnavas ankterekoliv urovni. ale zaseje hezkej atd.. treba si ho oblibis..
me osobne dost zklamal

Re: Klerik doména smrti
Posted: 16:17 25. Dec 2008
by ravangorn
Tak nahlašuju, že se už vylepšil na 8. úrovni, je to moc šikovnej pejsek

. Jsem docela zvědavej co přijde potom a taky kdy
