Page 1 of 1

Náboje do luku

Posted: 20:49 17. Dec 2008
by klodiator
Koupil jsem si elektricke náboje do luku a chci se zeptat, jak to funguje?

Re: Náboje do luku

Posted: 21:13 17. Dec 2008
by Rejty
Jeste nijak. V nejblizsi dobe ale bude. :wink:

Re: Náboje do luku

Posted: 11:35 18. Dec 2008
by kucik
Já jsem ti řikal, abys do těch krámů ještě nedával.

Re: Náboje do luku

Posted: 11:52 18. Dec 2008
by DenGrasse
postava: šopak to je za hežoučké žbožíčko? elktro-elktrole-elelole-tfuj, to je slovo,a le jak hezoušky to jiskřiškuje, vezmu si jednu jiskřišku.. uááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen:

Re: Náboje do luku

Posted: 11:58 18. Dec 2008
by Rejty
kucik wrote:Já jsem ti řikal, abys do těch krámů ještě nedával.
A já ti říkal, ať už to naskriptuješ. :mrgreen:

Re: Náboje do luku

Posted: 21:03 18. Dec 2008
by fuxxo
takze ta nova municia este nefunguje?
a myslim ze staru som uz nevidel?! neviem mozno som si len nevsimol....
a ako by to malo fungovat?? lebo je to dost drahe a tazke....

Re: Náboje do luku

Posted: 21:22 18. Dec 2008
by kucik
Melo by to fungovat tak, ze z toho budou padat sipy. Resili jsme to takhle, protoze byl problem, nastavit cenu sipu dost nizko.

Re: Náboje do luku

Posted: 21:49 18. Dec 2008
by Rejty
Oproti stary munici to bude sakra levny...

Re: Náboje do luku

Posted: 23:22 18. Dec 2008
by Neithan1
kucik wrote:Melo by to fungovat tak, ze z toho budou padat sipy. Resili jsme to takhle, protoze byl problem, nastavit cenu sipu dost nizko.
z coho budu padat sipy ?

Re: Náboje do luku

Posted: 00:51 19. Dec 2008
by kucik
Z toulce, kterej si koupis. Jde o to, ze by mel pojmout asi 10 000 sipu.

Re: Náboje do luku

Posted: 08:24 19. Dec 2008
by Prometheus
VOV.... 10 000?
Teda ak som to spravne pochopil ked si kupim tulec sipov alebo sipiek do kuse tak tam bude 10 000 kusov? Plati to aj pre vrhacie sekery?

Re: Náboje do luku

Posted: 08:33 19. Dec 2008
by Theogil I
Prometheus wrote:VOV.... 10 000?
Teda ak som to spravne pochopil ked si kupim tulec sipov alebo sipiek do kuse tak tam bude 10 000 kusov? Plati to aj pre vrhacie sekery?
No jasně, ale váha jedné sady (20 seker) tedy 50,5 lb. zůstala zachovaná .... a máš to :lol: .

Re: Náboje do luku

Posted: 01:57 03. Jan 2009
by Garett
kdy uz ty naboje do luku budou fungovat?

Re: Náboje do luku

Posted: 02:09 03. Jan 2009
by kucik
Delam na tom.

Re: Náboje do luku

Posted: 02:14 03. Jan 2009
by igor
Garett wrote:kdy uz ty naboje do luku budou fungovat?
Ještě něco co by jsme pro tebe mohli udělat? Nějak mi z tvejch posledních dvou příspěvků přijde, že jseš někdo kdo si tu může diktovat... neni tomu tak :!: