Page 1 of 1

zákaz noční práce ?

Posted: 08:10 19. Dec 2008
by monstera
Copak se tu vytvořily odbory a prosadily zákaz noční práce ? Svaz obchodníků v Karathe je v nočních hodinách zavřený jako obyčejný obchod a nelze se dostat do dílen !

Re: zákaz noční práce ?

Posted: 20:52 19. Dec 2008
by Pajule
přece ensjou blázni jako Lucia aby makali do rána do večera :twisted:

Re: zákaz noční práce ?

Posted: 00:44 20. Dec 2008
by monstera
Pajule wrote:přece ensjou blázni jako Lucia aby makali do rána do večera :twisted:
Lucie je již pár desítek let na hřbitově v Ivory, ale Sandra se snaží následovat jejího příkladu...

Re: zákaz noční práce ?

Posted: 12:50 20. Dec 2008
by Pajule
Hh tak SAndra to je stejný né už? :twisted: