Page 1 of 2
Hezký svátky přeju
Posted: 13:16 19. Dec 2008
by photter
jelikož sem dnes naposled letos onlajn, trochu se předběhnu s vánočním a novoročním přáním, neb čtvrtýho už je to poměrně prosraný
takže přeju příjemný a klidný prožití vánočních svátku všem lidem dobrý vůle i těm vostaním šmejdům
mějte na paměti, že vánoční svátky dycky byly první a druhej, teda hod boží a štěpán, nenechte si vnutit ten upachtěně obžernej "ježíšek" v žádný podobě a v pokoře a rozjímání se radujte, že ten nejšedivější a nejkratší den roku, zimní slunovrat, je za náma a s optimismem a elánem vyhlížejte vzdálený ale přece jen už blížící se jaro...
silvestra pak každýmu kolik snese a na novej rok milosrdnou kocovinu těm, co to blbě vodhadli...
...a samozřejmě hodně štěstí, zdraví a spokojenosti a ať vás maj v mezích možností všichni víceméně rádi
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 16:45 19. Dec 2008
by Kiri
*pomalu zacne tleskat* Krasny lib by to nikdo nenapsal...
TAkze ja jelikoz mam vysypanou hlavu, raci preju taky predcasne vsem hracum i nehracum

samy pekny veci, hafo darku pokud si je prejete. At nikomu nezaskoci kost, spoustu jidla a malo pohybu

. NA toho silvestra si nehrajte s tema bouchacima blbinama, a kdyz jo, tak zkuste zranit co nejmin prihlizejicich a aspoj jednu ruku a jedno oko si zachovejte !!! At se na dalsi seslosti sejdeme a pozname

v co ejvetsim mnozstvi

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 18:12 19. Dec 2008
by Krata
Taky všem všechno nejlepšího

.. hodně dárků, a at vám vyjde novoroční předsevzetí, já se třeba už 3 roky snažim na novej rok přestat kouřit.. tak tenhle to třeba vyjde
Pěkný a bohatý vánoce a štastnej a veselej novej rok
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 20:59 19. Dec 2008
by Jonny
Tak já vám všem přeju, ať si v klidu a bez stresu užijete tohle skvělý dlouhý volno, štědrý vánoce... a na Sylvestra vopatrně, ať se ve zdraví sejdem na dalším srazu

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 21:49 19. Dec 2008
by Žorž
C...co, co, co? Jaký zase noce? Vá? Vánoce? *zvedne zarudlé oči od NWN* Cože? Jak pět dnů? Do čeho že zbejvaj? Jakejch Vánoc?! Nesmysl! U nás se vedou leda Thalovy oslavy rovnodennosti!
Méně odlehčeně, neboli zatíženěji: Tak jo. Přeji Vám i Nám jenom všeho dobrého k Ježíšku a všemu s ním souvisejícímu, ať už si pod tím představujete cokoliv.
V současnosti mi na Thalii času mnoho nezbývá a ten stav ještě chvilku potrvá, ale jsem přesvědčen, že stejně to tady po příští rok bude pořád pořádně žít! A do něj, tedy Nového roku, přeji kolegům DM mnoho dobrých hráčů a kolegům hráčům mnoho spokojených DM (spokojených pochopitelně díky dobrým hráčům). Všem WB a skripterům a craftmakerům přeji jednoduchost, Kronikářům dosti inspirace a stránkám soustavné a neutuchající aktualizace.
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 22:41 21. Dec 2008
by jitka
Přišel mi ježíšek nadělit smůlu.
Že ji měl dost, dal mi ji fůru.
Povídám Ježíšku, co takhle štěstí?
Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí.
Tak šťastné a veselé !
Všem klidné vánoce a do Nového roku atˇ vám vyjde vše co si přejete

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 13:31 22. Dec 2008
by Marvin
Taaaady daaaady daaa ... Vesele a prijemne prezitie sviatkov prajem

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 14:18 22. Dec 2008
by George
Marvin wrote:Taaaady daaaady daaa ... Vesele a prijemne prezitie sviatkov prajem

A šťastný nový rok

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 13:41 23. Dec 2008
by kaz
Stastne a vesele svatky, spoustu odpocinku a dobre nalady a co NEJ rok 2009

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 14:13 23. Dec 2008
by marii
Vesele vanoce,na tvari i v srdci usmev a i kdyz prijdou nejake ty smutne chvilky..a ze ony vzdycky prijdou potvory,tak je zdarne prekonejte a zivota si pekne uzivejte.))...wow..dokonce se mi i povedl vers na konec......Preje Vam vsem marii
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 14:40 23. Dec 2008
by Rejty
Šťastný a veselý!
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 18:42 23. Dec 2008
by Neithan1
vesele vanoce..... a stastnej novej rok
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 00:29 24. Dec 2008
by Dron
Hezký svátky všem se vším, co k tomu patří.

Re: Hezký svátky přeju
Posted: 11:02 24. Dec 2008
by Phantorris
Jojo, šťastný a veselý....a úspěšnej novej...atd...
Re: Hezký svátky přeju
Posted: 11:24 24. Dec 2008
by nomis_b
SendToAllPlayers [ (ctrl + C) (ctrl + V) + "bla bla bla" ]
