Page 1 of 2

Hezký svátky přeju

Posted: 13:16 19. Dec 2008
by photter
jelikož sem dnes naposled letos onlajn, trochu se předběhnu s vánočním a novoročním přáním, neb čtvrtýho už je to poměrně prosraný

takže přeju příjemný a klidný prožití vánočních svátku všem lidem dobrý vůle i těm vostaním šmejdům
mějte na paměti, že vánoční svátky dycky byly první a druhej, teda hod boží a štěpán, nenechte si vnutit ten upachtěně obžernej "ježíšek" v žádný podobě a v pokoře a rozjímání se radujte, že ten nejšedivější a nejkratší den roku, zimní slunovrat, je za náma a s optimismem a elánem vyhlížejte vzdálený ale přece jen už blížící se jaro...
silvestra pak každýmu kolik snese a na novej rok milosrdnou kocovinu těm, co to blbě vodhadli...
...a samozřejmě hodně štěstí, zdraví a spokojenosti a ať vás maj v mezích možností všichni víceméně rádi

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 16:45 19. Dec 2008
by Kiri
*pomalu zacne tleskat* Krasny lib by to nikdo nenapsal...

TAkze ja jelikoz mam vysypanou hlavu, raci preju taky predcasne vsem hracum i nehracum ;-) samy pekny veci, hafo darku pokud si je prejete. At nikomu nezaskoci kost, spoustu jidla a malo pohybu :D . NA toho silvestra si nehrajte s tema bouchacima blbinama, a kdyz jo, tak zkuste zranit co nejmin prihlizejicich a aspoj jednu ruku a jedno oko si zachovejte !!! At se na dalsi seslosti sejdeme a pozname ;-) v co ejvetsim mnozstvi :D

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 18:12 19. Dec 2008
by Krata
Taky všem všechno nejlepšího :) .. hodně dárků, a at vám vyjde novoroční předsevzetí, já se třeba už 3 roky snažim na novej rok přestat kouřit.. tak tenhle to třeba vyjde :)

Pěkný a bohatý vánoce a štastnej a veselej novej rok

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 20:59 19. Dec 2008
by Jonny
Tak já vám všem přeju, ať si v klidu a bez stresu užijete tohle skvělý dlouhý volno, štědrý vánoce... a na Sylvestra vopatrně, ať se ve zdraví sejdem na dalším srazu :D

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 21:49 19. Dec 2008
by Žorž
C...co, co, co? Jaký zase noce? Vá? Vánoce? *zvedne zarudlé oči od NWN* Cože? Jak pět dnů? Do čeho že zbejvaj? Jakejch Vánoc?! Nesmysl! U nás se vedou leda Thalovy oslavy rovnodennosti!

Méně odlehčeně, neboli zatíženěji: Tak jo. Přeji Vám i Nám jenom všeho dobrého k Ježíšku a všemu s ním souvisejícímu, ať už si pod tím představujete cokoliv. :)

V současnosti mi na Thalii času mnoho nezbývá a ten stav ještě chvilku potrvá, ale jsem přesvědčen, že stejně to tady po příští rok bude pořád pořádně žít! A do něj, tedy Nového roku, přeji kolegům DM mnoho dobrých hráčů a kolegům hráčům mnoho spokojených DM (spokojených pochopitelně díky dobrým hráčům). Všem WB a skripterům a craftmakerům přeji jednoduchost, Kronikářům dosti inspirace a stránkám soustavné a neutuchající aktualizace.

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 22:41 21. Dec 2008
by jitka
Přišel mi ježíšek nadělit smůlu.
Že ji měl dost, dal mi ji fůru.
Povídám Ježíšku, co takhle štěstí?
Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí.
Tak šťastné a veselé !

Všem klidné vánoce a do Nového roku atˇ vám vyjde vše co si přejete :wink:

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 13:31 22. Dec 2008
by Marvin
Taaaady daaaady daaa ... Vesele a prijemne prezitie sviatkov prajem :)

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 14:18 22. Dec 2008
by George
Marvin wrote:Taaaady daaaady daaa ... Vesele a prijemne prezitie sviatkov prajem :)
A šťastný nový rok :D

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 13:41 23. Dec 2008
by kaz
Stastne a vesele svatky, spoustu odpocinku a dobre nalady a co NEJ rok 2009 :wink:

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 14:13 23. Dec 2008
by marii
Vesele vanoce,na tvari i v srdci usmev a i kdyz prijdou nejake ty smutne chvilky..a ze ony vzdycky prijdou potvory,tak je zdarne prekonejte a zivota si pekne uzivejte.))...wow..dokonce se mi i povedl vers na konec......Preje Vam vsem marii

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 14:40 23. Dec 2008
by Rejty
Šťastný a veselý!

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 18:42 23. Dec 2008
by Neithan1
vesele vanoce..... a stastnej novej rok

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 00:29 24. Dec 2008
by Dron
Hezký svátky všem se vším, co k tomu patří.

Image

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 11:02 24. Dec 2008
by Phantorris
Jojo, šťastný a veselý....a úspěšnej novej...atd...

Re: Hezký svátky přeju

Posted: 11:24 24. Dec 2008
by nomis_b
SendToAllPlayers [ (ctrl + C) (ctrl + V) + "bla bla bla" ] :wink: