Page 1 of 1

Problem

Posted: 10:40 20. Dec 2008
by Hacanus
Mam problem nejde mi nainstalovat NWN spusti se setup a pak zustane cerne okno program bezi ale nic to nedela kdyz to vypnu vyhodi to chybove hlaseni ze "An error occured while launching the setup, the remote procedure call failed"..nevim si rady nesetkal jste se s tim nekdo?

Re: Problem

Posted: 11:18 20. Dec 2008
by Hacanus
Problem vyresen :D

Re: Problem

Posted: 12:48 20. Dec 2008
by kucik
Napis pls jak. Treba bude mit nekdy nekdo podobnej problem.