Problem
Posted: 10:40 20. Dec 2008
Mam problem nejde mi nainstalovat NWN spusti se setup a pak zustane cerne okno program bezi ale nic to nedela kdyz to vypnu vyhodi to chybove hlaseni ze "An error occured while launching the setup, the remote procedure call failed"..nevim si rady nesetkal jste se s tim nekdo?