Page 1 of 1

Nasratej Demon

Posted: 15:14 20. Dec 2008
by Lord_Berserk
uz sem to kdysi psal, ale je docela neprijemny kdyz se tahnete streku do Cheel a demon tam proste neni.

Vejdu ...lokace se nahraje, vidim asi 2sek demona a pak z niceho nic zmizi ...viz screen dole

Re: Nasratej Demon

Posted: 16:42 20. Dec 2008
by pepa48
on tam je, ale nevim z jakýho důvodu má zaplej hide...

Re: Nasratej Demon

Posted: 18:18 20. Dec 2008
by kucik
Protoze mu nejakej vul nesebral scripty.

Re: Nasratej Demon

Posted: 21:59 21. Dec 2008
by nomis_b
cheel sem delal celej, krome tehle lokace. Opravit to nemuzu, bo ji nemam.

Vezmes si to Rejty ?