Nasratej Demon
Posted: 15:14 20. Dec 2008
uz sem to kdysi psal, ale je docela neprijemny kdyz se tahnete streku do Cheel a demon tam proste neni.
Vejdu ...lokace se nahraje, vidim asi 2sek demona a pak z niceho nic zmizi ...viz screen dole
Vejdu ...lokace se nahraje, vidim asi 2sek demona a pak z niceho nic zmizi ...viz screen dole