Page 1 of 1
nove vzhledy
Posted: 20:12 22. Dec 2008
by Salyr
hele lidi poradi mo nekdo jak zprovoznit ty novy vzhledy nemrtvych orku novy ikony kouzel nejaky ty veci z baldursgate(proste nepovinny veci-sem si je stahl tak bych je rad zprovoznil kdyz uz je mam)
diky
Re: nove vzhledy
Posted: 22:17 22. Dec 2008
by skarbi
A ve složce override je rozbalený máš?

Re: nove vzhledy
Posted: 11:26 23. Dec 2008
by Salyr
jenze tam mam tri slozky override tak ktera?
Re: nove vzhledy
Posted: 11:30 23. Dec 2008
by kucik
V nwn.ini, nebo v nwnplayer.ini bude napsáno, která z těch složek se používá. Do té to nakopíruj.
Mno a když se ti to zjistit nepodaří, tak to můžeš zkopírovat do všech

Re: nove vzhledy
Posted: 11:32 23. Dec 2008
by Salyr
jak chytre.
