Page 1 of 6
Nefunkční přechod
Posted: 16:52 24. Dec 2008
by Tretas
Zdar, když jdete na jih od isilské pevnosti tak hned další oblast je rozcestník (viz. foto) a na východ od rozcestníku je přechod (modré políčko

) který nefunguje. vše je na fotkách
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:58 08. Mar 2009
by Kiri
Alansijska vrchovina - rozcesti vychodni prechod na kopci...sviti ,ale prejit nejde
Re: Nefunkční přechod
Posted: 21:03 08. Mar 2009
by Daanri
Ten vychodny prechod v Alansijskych vrchovinach - rozcesti je nefunkcny preto, ze tam este nie je dorobena lokacia.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 22:54 08. Mar 2009
by Kiri
Daanri wrote:Ten vychodny prechod v Alansijskych vrchovinach - rozcesti je nefunkcny preto, ze tam este nie je dorobena lokacia.
Zdaaar, to je dost

.., no ja si to myslel, ale zase mi to nejde na rozum. Tam kde chybi lokace nebejvaj prechody, tak sem se chtel jenom voptat... dik
Re: Nefunkční přechod
Posted: 23:06 08. Mar 2009
by Daanri
No nebejvaj, ale tato lokace, teda lokacie su len nie su uplne dokoncene, takze nemalo zmysel ich tam zatial davat...
Re: Nefunkční přechod
Posted: 23:18 14. Apr 2009
by Radim
Kel-A-Hazr
budova hvězdáře...půldrak je ve vchodu a nejde vycházet ven
Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:36 29. Apr 2009
by Lord_Berserk
Tu'Fyr Da'uren - dno - mocal ....prechody fungujou ale po prechodu na zapad nebo na vychod ted nevim, vas to haze furt do samy lokace - kde je jeskyn do Draixu ...pokud se ale prejde vod lokace z Draix jeskyne a prejde se hned zpatky hodi to do jiny

blbe se to vysvetlije proste je tam sotek

Re: Nefunkční přechod
Posted: 09:30 30. Apr 2009
by kucik
Lord_Berserk wrote:Tu'Fyr Da'uren - dno - mocal ....prechody fungujou ale po prechodu na zapad nebo na vychod ted nevim, vas to haze furt do samy lokace - kde je jeskyn do Draixu ...pokud se ale prejde vod lokace z Draix jeskyne a prejde se hned zpatky hodi to do jiny

blbe se to vysvetlije proste je tam sotek

Jsou tam ty přechody prostě prohozený. Severní vede na jih a jižní na sever. Přechody zpět do té lokace jsou ale správně.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 16:36 02. May 2009
by ravangorn
Prahvozd - lokace s krokodýlama
Díky týhle chybce zařvala celá skupina. Jde o přechod z jihu.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:54 02. May 2009
by Kiri
KECA...pane DM , von kecaaa
Re: Nefunkční přechod
Posted: 19:32 02. May 2009
by ravangorn
Nekecám... běhali sme tam dokola před dvěma krokodýlama na střídačku až nás umlátili

. Páč se ty svině odněkud vyvalili a bylo jich tam na nás moc

Re: Nefunkční přechod
Posted: 21:53 02. May 2009
by Skipp
V prahvozde na samom vychode je modry exit ale nepracuje...rovno na vychod tusim je to lokacia "propast" kde maju klepetanci doupe
Re: Nefunkční přechod
Posted: 22:43 02. May 2009
by Daanri
Tam to malo pokracovat dalej, ale uz sa nepodarilo dorobit ak sa nemylim.

Re: Nefunkční přechod
Posted: 23:07 02. May 2009
by Skipp
mimochodom...taka otazka troska zabrzdena....da sa do prahvozdu dostat po vlastnych alebo iba lodou?
Re: Nefunkční přechod
Posted: 09:45 03. May 2009
by Daanri
Momentalne iba lodou, nato aby si sa tam dostal po susi tam chyba este hodne lokacii (15-30), ale nieco je v plane, takze uvidime.
