Page 1 of 6

Nefunkční přechod

Posted: 16:52 24. Dec 2008
by Tretas
Zdar, když jdete na jih od isilské pevnosti tak hned další oblast je rozcestník (viz. foto) a na východ od rozcestníku je přechod (modré políčko :D ) který nefunguje. vše je na fotkách

Re: Nefunkční přechod

Posted: 20:58 08. Mar 2009
by Kiri
Alansijska vrchovina - rozcesti vychodni prechod na kopci...sviti ,ale prejit nejde

Re: Nefunkční přechod

Posted: 21:03 08. Mar 2009
by Daanri
Ten vychodny prechod v Alansijskych vrchovinach - rozcesti je nefunkcny preto, ze tam este nie je dorobena lokacia.

Re: Nefunkční přechod

Posted: 22:54 08. Mar 2009
by Kiri
Daanri wrote:Ten vychodny prechod v Alansijskych vrchovinach - rozcesti je nefunkcny preto, ze tam este nie je dorobena lokacia.
Zdaaar, to je dost :D .., no ja si to myslel, ale zase mi to nejde na rozum. Tam kde chybi lokace nebejvaj prechody, tak sem se chtel jenom voptat... dik

Re: Nefunkční přechod

Posted: 23:06 08. Mar 2009
by Daanri
No nebejvaj, ale tato lokace, teda lokacie su len nie su uplne dokoncene, takze nemalo zmysel ich tam zatial davat...

Re: Nefunkční přechod

Posted: 23:18 14. Apr 2009
by Radim
Kel-A-Hazr
budova hvězdáře...půldrak je ve vchodu a nejde vycházet ven

Re: Nefunkční přechod

Posted: 18:36 29. Apr 2009
by Lord_Berserk
Tu'Fyr Da'uren - dno - mocal ....prechody fungujou ale po prechodu na zapad nebo na vychod ted nevim, vas to haze furt do samy lokace - kde je jeskyn do Draixu ...pokud se ale prejde vod lokace z Draix jeskyne a prejde se hned zpatky hodi to do jiny :) blbe se to vysvetlije proste je tam sotek :P

Re: Nefunkční přechod

Posted: 09:30 30. Apr 2009
by kucik
Lord_Berserk wrote:Tu'Fyr Da'uren - dno - mocal ....prechody fungujou ale po prechodu na zapad nebo na vychod ted nevim, vas to haze furt do samy lokace - kde je jeskyn do Draixu ...pokud se ale prejde vod lokace z Draix jeskyne a prejde se hned zpatky hodi to do jiny :) blbe se to vysvetlije proste je tam sotek :P
Jsou tam ty přechody prostě prohozený. Severní vede na jih a jižní na sever. Přechody zpět do té lokace jsou ale správně.

Re: Nefunkční přechod

Posted: 16:36 02. May 2009
by ravangorn
Prahvozd - lokace s krokodýlama

Díky týhle chybce zařvala celá skupina. Jde o přechod z jihu.

Re: Nefunkční přechod

Posted: 18:54 02. May 2009
by Kiri
KECA...pane DM , von kecaaa

Re: Nefunkční přechod

Posted: 19:32 02. May 2009
by ravangorn
Nekecám... běhali sme tam dokola před dvěma krokodýlama na střídačku až nás umlátili :) . Páč se ty svině odněkud vyvalili a bylo jich tam na nás moc :)

Re: Nefunkční přechod

Posted: 21:53 02. May 2009
by Skipp
V prahvozde na samom vychode je modry exit ale nepracuje...rovno na vychod tusim je to lokacia "propast" kde maju klepetanci doupe

Re: Nefunkční přechod

Posted: 22:43 02. May 2009
by Daanri
Tam to malo pokracovat dalej, ale uz sa nepodarilo dorobit ak sa nemylim. :wink:

Re: Nefunkční přechod

Posted: 23:07 02. May 2009
by Skipp
mimochodom...taka otazka troska zabrzdena....da sa do prahvozdu dostat po vlastnych alebo iba lodou?

Re: Nefunkční přechod

Posted: 09:45 03. May 2009
by Daanri
Momentalne iba lodou, nato aby si sa tam dostal po susi tam chyba este hodne lokacii (15-30), ale nieco je v plane, takze uvidime. :wink: