Page 1 of 1
žraloci
Posted: 16:54 24. Dec 2008
by Tretas
jen jsem chtěl připomenout že nejsou opravení žraloci v zatopené jeskyni. Teda vlezl jsem do jeskyně, jen jsem je viděl jsem začal utíkat

no a žralok hned za mnou po žebříku a začal mě bít na souší

Re: žraloci
Posted: 20:58 24. Dec 2008
by Salyr
mas ty ale stesti potkat takovy chytry zraloky

Re: žraloci
Posted: 22:00 24. Dec 2008
by Tretas
Re: žraloci
Posted: 02:17 25. Dec 2008
by kucik
A ja opakuju, ze to neni chyba. Zralok je proste v nwn zvire jako kazdy jiny. Teoreticky by samozrejme slo zaridit, aby nemohli z vody ale to by je pak zabil kazdej trouba ze brehu. Nemas co zdrhat po zebriku. Se zralokem zavesenym na noze by se ti taky moc dobre nelezlo po sprinclich.
Re: žraloci
Posted: 09:52 25. Dec 2008
by Tretas
tak to jo, šak já už do te jeskyně nevlezu

Re: žraloci
Posted: 12:28 25. Dec 2008
by kucik
Tretas wrote:tak to jo, šak já už do te jeskyně nevlezu

To jsi rikal i minule

Re: žraloci
Posted: 12:47 25. Dec 2008
by Tretas
to ne, já jsem v te jeskyni byl poprvé

a naposled

Re: žraloci
Posted: 12:43 29. Dec 2008
by Hacanus
Re: žraloci
Posted: 13:08 29. Dec 2008
by Anderson I
Hledej šmudlo

Zjisti si to IC.