Page 1 of 2

brousky

Posted: 10:41 26. Dec 2008
by Salyr
hele mam takovej napad co treba udelat ve hre brousky nebo neco takovyho zeby jako pred bojem si kazdy nabrousil zbran a ta by treba davala +1 nebo +2dmg ale urcite jen docasne. :D
nebo aspon u kovaru dat brusic at si to kazdy nabrousy tam a zaplati za to kovari mensi poplatek a ti silnejsi bojovnici si rovnou muzou koupit ten brousic :D :D

Re: brousky

Posted: 15:36 26. Dec 2008
by Tretas
tak hrozné to není ale nedával bych to jakože dostaneš utok navíc, ale že by se zbraně postupem času tupily(postihy) no a dalo by se to brouskem vopravit. takhle je to zase vylepšení a fakt by to nevypadalo dobře když by každy před každým boje vytahoval brousek. (je mi jasné že by to každej udělal) :-D

Re: brousky

Posted: 17:53 26. Dec 2008
by igor
Blbost, to si jako bude každej boostit zbraň před bojem? Jako když neni klerik, tak si nabrousim +2 zbraň :D Brousils někdy ručně třeba sekeru? :) Zabere to docela dost času když tam máš nějakej zub.

Re: brousky

Posted: 18:09 26. Dec 2008
by Lord_Berserk
ja umet zasadit smrtelnej zasah i s tupa sekera :twisted:

Re: brousky

Posted: 19:35 26. Dec 2008
by Gorrgorroth
mam mec... :wink:

Re: brousky

Posted: 20:35 26. Dec 2008
by Tretas
tak jak to psal je to asi blbost. ale kdyby někdy do budoucna se udělalo že zbraň se tupí tak ji musíš nabrousit jednou za čas tak by to možná šlo. ale to je asi blbost protože ničení zbraní už je zavedeno...

Re: brousky

Posted: 20:58 26. Dec 2008
by nomis_b
Brousek na nbrouseni ?, to je fakt blbost, jestli chces boost do boje, porid si flame weapon od maga, ci od alchymisty v lahvi a mas to lepsi.
A tupeni je prave vyreseno tim opotrebovanim, takze jednou za cas musite jit sve veci opravit, jinak se jim stane, ze budou cim dal horsi a horsi..

A pokud chces lepsi zbrane, muzes se stat Craftovym kovarem

P.S: neni nad to si sam prihrat polivcicku :wink:

Re: brousky

Posted: 02:35 27. Dec 2008
by Krata
Brousek neni zas taková blbost, minimálně by šla zbran trochu opravit ale v NWN se k tomu nenajde asi pořádný uplatnění.. bonus do zbraně je blbost a opravit, no muselo by to trvat nějakej čas a postava by nesměla přerušit kaci po nějakou dobu protože brousit zbraně neni fakt moc sranda :) .. k tomu se ty zbraně neničí tak rychle takže to neni taková potřeba

Tudiž nápad sice zajímavej ale špatně realizovatelnej..

Re: brousky

Posted: 09:20 27. Dec 2008
by nomis_b
Krata wrote: Tudiž nápad sice zajímavej ale špatně realizovatelnej..
Taky toho nakecas. Realizovatelnost je bezproblemova. trvalo by to cca 5% casu, co jakykoliv z craftu.
Kdyby se ale neco takoveho ale chtelo zavadet, tak bych byl pro, aby to treba vypadalo tak, ze mas napr, na turn /lvl +1 do dmg a pak zbran bude navzdy -1, pokud ji neopravis v truhle :lol:

Proste neco, co by se dalo vyuzit, ale opravdu by nebrousil kazdy pred bojem zbran, jako idiot. Jen treba pred nejakym bossem, ci zjistis, ze s danou zbrani nekoho nezranis, tak si to nabrousis a hotovo.

Ale jak uz sem rikal drive, na tyhle veci je alchymisticky ohen a podobne sragory.

Re: brousky

Posted: 09:31 27. Dec 2008
by Salyr
alchymistickej ohen me napadl uz frive ale jaksi ho porad nemuzu u alyhmisty najit :D

Re: brousky

Posted: 11:18 27. Dec 2008
by Pajule
Lord_Berserk wrote:ja umet zasadit smrtelnej zasah i s tupa sekera :twisted:

vopravdu joo?já myslela , že to méno je jen naokrasu :twisted:

Re: brousky

Posted: 13:17 27. Dec 2008
by Sorrow
No, me se to taky docela libi.
Ale.Brousenim by sla jen ostrost a to jen na urcitou dobu.

Ale.Lepsim nabrousenim se ostri vice zuzuje a tim je i vice nachylnejsi
na poskozeni, tim padem by poskozeni prichazelo drive.
Bojovnik by pak musel vydavat naklady za brousek (jen na jedno pouziti) a nasledne i za opravu zbrane u kovare.

Jenze by se to muselo poradne prepocitat a nastavit aby to nebylo moc husty.Tez bych to nechal asi jen pro lepsi materialy zbrani.

Re: brousky

Posted: 13:26 27. Dec 2008
by Krata
nomis_b wrote: Taky toho nakecas.
Aby si neměl poslední slovo, ještě před chvílí si řikal jaká to je blbost a ted máš nápady :D .. tak brousek neni špatnej ale muselo by se k tomu vymyslet ten správnej bonus, ta ostrost by šla na určitou dobu, ale zas by se třeba rychlejc meč rozbil jak se řikalo

Re: brousky

Posted: 13:29 27. Dec 2008
by igor
No nevim, brousek tak leda na kosu... to s mečem nemá nic společnýho. A zavedlo by se třeba taky šitíčko na rukavice nebo nebo pasta na zuby pro lepší stisk?

Re: brousky

Posted: 13:29 27. Dec 2008
by Krata
sem pro tu pastu