Page 1 of 1

smrt pri ozivovani

Posted: 16:54 26. Dec 2008
by Salyr
takze mam dve veci dve vazne veci.sel sem na lov bylo na vic a vzhledem k tomu ze to bylo prehusteny tak se mi to seklo a spadlo mi cely nwn kdyz sem se prihlasi tak sem se nalogoval v podsveti(2K exp v haji diky lagu).a druha vec.tuhle sme resili s matlafouskem uz vcera.kdyz sem zemrel vzal me klerik(vysi lvl umi ozivit mrtve)kdyz me zkusil ozivit zemrel sem automaticky znova(a zadna nekromancie tam nebyla jedinej evil co by mi moh uzirnout hlavu byl mrtvej).zajimavy ze za ctvr hodiny zhruba ozivil dalsiho a uplne v pohode.matlafousek vce rek ze je to bug ale aby se stal me dvakrat behem dvou dnu divny ne?

prosim pomoct prisel sem tim behem minuty o 4 Kexp.

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 17:01 26. Dec 2008
by Kiri
tak 2 nebo 4 K XPu to bylo?

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 17:08 26. Dec 2008
by Salyr
calkem 4Kexp

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 20:52 26. Dec 2008
by Hassan
Chapu ze ti to lagne a ty chcipnes to ja taky dneska jsem to mel za 10k xp a to boli hodne....Hodne lidi umiralo pri tech padech a co ja vim tak nikdo nedostal nic zpet a pokud ti to buguje pri ozivivani to musi vyresit DM

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 09:35 30. Dec 2008
by Salyr
nemohl by s tim nekdo uz neco udelat?to je po ctvrty co sem prisel o expy jenom diky bugu a dela to jenom me. :( :( uz ani nepocitam kolik expu to je.

-nemuze to byt tim ze mam udelanou subrasu?

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 14:59 30. Dec 2008
by kucik
Udelanou subrasu?

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 15:25 30. Dec 2008
by Salyr
no jako ze sem severskej pulork a to povazovano za subrasu.

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 15:44 30. Dec 2008
by kucik
Hmm, severskej pulork ma zvysenou odolnost, ze jo? To muze bejt tim. Zrovna se mi povedlo rozchodit na lokale novou nwnx knihovnu (konecne! :D), s jejiz pomoci se ty subrasy predelaj, to by melo problem vyresit.

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 09:36 31. Dec 2008
by Salyr
aha ale doufam ze se nejak nezmeni bonusy u podras me se odolnost 20 libi :D

ale hlavne ze to bude spraveny az to bude tak pisni

az to bude opraveny dostane tagar expi zpet?ono jich bylo za ten bug docelo dost ztraceno :D

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 12:24 31. Dec 2008
by kucik
V zasade se nezmeni. Jenom asi dve rasy dostanou mirny vylepseni. Hlavne jde o to, ze ten bonus nebude jako boost, ale tu hodnotu ability bude mit postava uz v zakladu, takze se konecne vyresi spousta tech drobnejch nedokonalosti.

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 13:07 31. Dec 2008
by Salyr
hlavne kdyz uz nebudu umirat pri ozivovani.chudak klreik co me ozivuje ten ma pak spatny vedomi ze to neumi :D

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 04:44 01. Jan 2009
by DenGrasse
dostanu body do skillů zpětně? :D

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 00:21 02. Jan 2009
by kucik
Urcite.

Re: smrt pri ozivovani

Posted: 01:00 02. Jan 2009
by DenGrasse
Cool! :D